Forum stolarskie Domidrewno.pl

Wykańczanie powierzchni => Środki sztuczne - inne => Wątek zaczęty przez: skrzydlak10 w 06 Stycznia 2017, 21:03:37 czas Polski

Tytuł: epoxy kolejny problem bąbelki powietrza
Wiadomość wysłana przez: skrzydlak10 w 06 Stycznia 2017, 21:03:37 czas Polski
Witam
Chciałbym osiągnąć taki efekt

używam epoxy WS 105+205
niestety nawet po długim grzaniu i bardzo cienkiej warstwie nadal są pęcherzyki powietrza.
Czy jest to wina szybkiego utwardzacza 205? 206 jest wolnym utwardzaczem może wtedy powietrze będzie miało czas na ujście.
Może ktoś miał już taki przypadek?
temperatura żywicy 31 otoczenie 25