Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Modaka w 08 Stycznia 2017, 10:29:27 czas Polski
-
Mam na imię Daniel
Zmieszkuje i działam w woj. podkarpackim a dokładnie okolice Jarosławia
Prowadzę własną działalność z zakresu stolarstwo i usług remontowo budowlanych. Stolarstwo to było hobby a teraz praca zawodowa. Jednak obecnie mam więcej zleceń w budowlane.
Pracuje ma maszynach firmy Bernardo mój park maszynowy to urzędzenie wielofunkcyjne które zawiera piłę, heblarkę-grubościówkę, frezarkę, wiertarko-dłutarkę ponadto tokarkę z kopiarką, piłę taśmową, odciąg trocin i wiele innych mniejszych elektronarzędzi.
Jestem stolarzem amatorem a moim mentorem w tej dziedzinie był dziadek mojej żony, pi którym odziedziczył strugnicę, dłuta i strugi.
Obecnie jednak więcej pracuje z płytą gdyż robię meble choć wolałbym czuś zapach drewna.
Tak pokrótce o mnie myślę że to wystarczy. Pozdrawiam wszystkich i myślę że się szybko zadomowię na tym forum.
-
Witam.
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witam :)
-
Witaj
-
Witam. pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się wiedzą :) :)
-
Witaj
-
Witam
-
Dziękuję za miłe przyjęcie
-
Witaj
-
Witaj
-
Aż miło powitać.
Jestem zaszczycony.
Pozdrawiam
-
Powitać!
-
Witamy kolegę
-
Witaj :)
-
Cześć :)
-
Witam. :)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)