Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Modaka w 08 Stycznia 2017, 10:29:27 czas Polski

Tytuł: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: Modaka w 08 Stycznia 2017, 10:29:27 czas Polski
Mam na imię Daniel
Zmieszkuje i działam w woj. podkarpackim a dokładnie okolice Jarosławia
Prowadzę własną działalność z zakresu stolarstwo i usług remontowo budowlanych. Stolarstwo to było hobby a teraz praca zawodowa. Jednak obecnie mam więcej zleceń w budowlane.
Pracuje ma maszynach firmy Bernardo mój park maszynowy to urzędzenie wielofunkcyjne które zawiera piłę, heblarkę-grubościówkę, frezarkę, wiertarko-dłutarkę ponadto tokarkę z kopiarką, piłę taśmową, odciąg trocin i wiele innych mniejszych elektronarzędzi.
Jestem stolarzem amatorem a moim mentorem w tej dziedzinie był dziadek mojej żony, pi którym odziedziczył strugnicę, dłuta i strugi.
Obecnie jednak więcej pracuje z płytą gdyż robię meble choć wolałbym czuś zapach drewna.
Tak pokrótce o mnie myślę że to wystarczy. Pozdrawiam wszystkich i myślę że się szybko zadomowię na tym forum.
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 08 Stycznia 2017, 10:48:51 czas Polski
Witam.
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 08 Stycznia 2017, 11:12:11 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: piotrs w 08 Stycznia 2017, 11:13:57 czas Polski
Witam  :)
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 08 Stycznia 2017, 11:15:34 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 08 Stycznia 2017, 11:21:28 czas Polski
Witam. pozdrawiam i zapraszam do dzielenia  się wiedzą :) :)
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 08 Stycznia 2017, 11:56:36 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 08 Stycznia 2017, 12:33:05 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: Modaka w 08 Stycznia 2017, 12:49:54 czas Polski
Dziękuję za miłe przyjęcie
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 08 Stycznia 2017, 14:12:11 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: nebutek w 08 Stycznia 2017, 14:39:30 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: kozio w 08 Stycznia 2017, 17:17:43 czas Polski
Aż miło powitać.
Jestem zaszczycony.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 08 Stycznia 2017, 17:40:10 czas Polski
Powitać!
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: maniek7 w 08 Stycznia 2017, 18:22:39 czas Polski
Witamy kolegę
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: meridox w 08 Stycznia 2017, 20:27:15 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 08 Stycznia 2017, 21:33:22 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 09 Stycznia 2017, 11:58:59 czas Polski
Witam. :)
Tytuł: Odp: Jestem nowy na forum więc kilka słów o sobie
Wiadomość wysłana przez: amikron w 09 Stycznia 2017, 14:36:25 czas Polski
Witaj na forum i powodzenia ;)