Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kamil138 w 09 Stycznia 2017, 05:52:04 czas Polski
-
Witam
Nazywam się Kamil, mam 28 lat, z zawodu jestem informatykiem i do dziś żałuję że zamiast pójść w kierunku stolarstwa poszłem na informatyka. A tak ogólnie to oprócz technikum to nic mnie z informatyką nie łączy, z drzewem natomiast coraz więcej. Mam już nawet pierwszą altanę na swoim koncie, w planach jest także mała stolarnia do której już zbieram sprzęt.
-
nie łączy, z drzewem natomiast coraz więcej
Jesteś z tych skrajnych ekologów ? Na zimę chociaż się odepnij bo mróz jak diabli ;D
Witam serdecznie
-
Witam
-
Witaj :)
-
Na zimę chociaż się odepnij bo mróz jak diabli
może mu się język przykleił ;D albo co innego ;) witam i pozdrawiam.
-
Witaj
-
cześć! :-)
-
z zawodu jestem informatykiem
;D Jak prawie 3/4 tego forum :o
Miło powitać :)
Skąd nadajesz,bo jakoś Kery nie zlustrował,a ja nie przeczytałem ;D
Pozdrawiam ;)
-
Takie tam... Miał Audi A6 C4, teraz beemką po Suwałkach szaleje... 8)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)
-
Witaj na forum :) pochwal się altaną :) jakąś fotkę wrzuć
-
Cześć :)
-
Witaj
-
Z suwałk koledzy, zamienić a6 c4 na bmw? :o
Ja swojej C-czwóreczki quattro na nic innego nie zamienię 8)