Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kamil138 w 09 Stycznia 2017, 05:52:04 czas Polski

Tytuł: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: kamil138 w 09 Stycznia 2017, 05:52:04 czas Polski
Witam

Nazywam się Kamil, mam 28 lat, z zawodu jestem informatykiem i do dziś żałuję że zamiast pójść w kierunku stolarstwa poszłem na informatyka. A tak ogólnie to oprócz technikum to nic mnie z informatyką nie łączy, z drzewem natomiast coraz więcej. Mam już nawet pierwszą altanę na swoim koncie, w planach jest także mała stolarnia do której już zbieram sprzęt.
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 09 Stycznia 2017, 06:46:28 czas Polski


nie łączy, z drzewem natomiast coraz więcej

Jesteś z tych skrajnych ekologów ? Na zimę chociaż się odepnij bo mróz jak diabli ;D

Witam serdecznie
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 09 Stycznia 2017, 07:03:51 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 09 Stycznia 2017, 07:10:29 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: kozio w 09 Stycznia 2017, 07:53:12 czas Polski
Na zimę chociaż się odepnij bo mróz jak diabli
może mu się język przykleił  ;D  albo co innego  ;)  witam i pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: nebutek w 09 Stycznia 2017, 08:54:36 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: kipi w 09 Stycznia 2017, 11:17:50 czas Polski
cześć! :-)
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 09 Stycznia 2017, 13:30:41 czas Polski
z zawodu jestem informatykiem
  ;D Jak prawie 3/4 tego forum :o
Miło powitać :)
Skąd nadajesz,bo jakoś Kery nie zlustrował,a ja nie przeczytałem ;D
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: kerry w 09 Stycznia 2017, 13:52:16 czas Polski
Takie tam... Miał Audi A6 C4, teraz beemką po Suwałkach szaleje...  8)
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: amikron w 09 Stycznia 2017, 14:32:28 czas Polski
Witaj na forum i powodzenia ;)
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: meridox w 09 Stycznia 2017, 15:34:16 czas Polski
Witaj na forum :) pochwal się altaną :) jakąś fotkę wrzuć
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 10 Stycznia 2017, 10:46:35 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 11 Stycznia 2017, 20:27:09 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam klubowiczów
Wiadomość wysłana przez: kamil138 w 18 Stycznia 2017, 15:40:16 czas Polski
Z suwałk koledzy, zamienić a6 c4 na bmw?  :o
Ja swojej C-czwóreczki quattro na nic innego nie zamienię  8)