Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: ptaszyl w 16 Stycznia 2017, 07:53:27 czas Polski
-
Część, znajomi mówią na mnie Ptaszyl. Zajmuję się szeroko pojętymi pracami na wysokosci, jednak powolutku idę w kierunku drewna. Działam w Trójmiescie. Nie wiem co to nuda.
Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Witaj
-
Witam.
-
Nie wiem co to nuda
No i fajnie.
Witam
-
Witaj. Dasz radę. Powodzenia :)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)
-
Witaj
-
cześć! :)
-
Witaj na forum :)
skąd dokładniej jesteś ? bo tu nas troszkę jest z 3city
-
Z Gdańska
-
a już sie bałem że z Gdyni :P
-
Albo gorzej , z Rumii ;D
-
Albo gorzej , z Rumii ;D
Witam Cię kolego na forum. Mnie nie interesuje skąd ktoś jest... nawet jeśli jest to Gdańsk.
;D
-
Cześć :)
-
Witaj