Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Tomy_2000 w 04 Stycznia 2014, 17:55:30 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Tomy_2000 w 04 Stycznia 2014, 17:55:30 czas Polski
Witam nazywam sie Tomek pracuje w stolarni Taty robię wszystko z płyty wiórowej. Chcem sie trochę pobawić w drewnie. Robiłem już pare bujawek i altane, także coś tam w drewnie robiłem.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: MetQ w 04 Stycznia 2014, 18:03:10 czas Polski
Witaj, fajnie że pracujesz w zawodzie :D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Tomy_2000 w 04 Stycznia 2014, 18:04:50 czas Polski
Stolarz to mój zawód wyuczony, bo z zawodu jestem mechatronikiem
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Adam w 04 Stycznia 2014, 18:06:21 czas Polski
Witaj ekspercie od płyty wiórowej!  :)  ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 04 Stycznia 2014, 18:14:00 czas Polski
Witaj Tomku, nasz nowy specu od "wióry" :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Tomy_2000 w 04 Stycznia 2014, 18:26:43 czas Polski
Ostatnio robiona kuchenka
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 04 Stycznia 2014, 18:44:30 czas Polski
Tomek - albo galeria albo dział "Realizacje krok po kroku" jeśli dysponujesz fotkami z procesu powstawania :)
Ja bym osobiście zwariował przy takiej kolorystyce ale wiadomo - "nasz klient nasz pan". Za to drzwi po prawej ładne :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 04 Stycznia 2014, 20:01:29 czas Polski
Za to drzwi po prawej ładne
Nie bluźnij, to pewnie najtańsze drzwi sosnowe z Castoramy :P

A kolegę oczywiście miło mi powitać na forum.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 04 Stycznia 2014, 20:40:35 czas Polski
Ale i tak o 300% ładniejsze niż ta płyta... Sam mam podobne (z marketu - do bloku są i tak ładniejsze niż jakiekolwiek z badziewia w okleinie). To oczywiście tylko moje zdanie - nie każdy musi się ze mną zgadzać ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 04 Stycznia 2014, 23:16:16 czas Polski
Witam,

Miło poznać meblarza  ;D ;D
Pokarz w galerii albo w realizacjach swoje roboty. Jestem bardzo ciekawy ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: arekowalski w 04 Stycznia 2014, 23:31:53 czas Polski
Witam wszyskich
Moja przygoda z drewnem zaczęła sie kiedy ojciec zapytał co chce robić w życiu ,a ja ze chce dłubać łódki  w korze  i tak już  pare bo ponad 20 lat moje życie to drewno .pamietam swoją pierwsza poważna prace okno skrzynkowe na egazamin czeladniczy  wszystko wykonane tylko wyłącznie ręcznie   ( bez frezarki  ,grubosciówki  czy formatowki) dolne ramiaki z okapnikami  z jednego kawałka ,wczepy na jaskółczy ogon itp.itd  a następnie kręcone schody  po 7 latach  na  prace  mistrza  a to juz historia . Ciesze sie ze tyle ludzi kręci ten sam temat jak piękna pracą jest  robić w drewnie.pozdarwiam


Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 04 Stycznia 2014, 23:38:20 czas Polski
Arek, to jest powitanie Tomy_2000 a nie Twoje. Załóż osobny wątek a ten post Jarek skasuje. Porządek musi być ;)
Tym niemniej witam Cię Mistrzu serdecznie! Z chęcią obejrzałbym Twoje prace ("Galeria") :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: arekowalski w 04 Stycznia 2014, 23:40:19 czas Polski
Sorrki wklejilem nie tam gdzie trzeba to Jarek ma gumkę to wymaze


Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: arekowalski w 04 Stycznia 2014, 23:48:45 czas Polski

Witam


Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 05 Stycznia 2014, 02:49:06 czas Polski
Witam kolejnego pasjonata. Powodzenia
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 05 Stycznia 2014, 12:20:17 czas Polski
Witam :)