Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: arekowalski w 07 Stycznia 2014, 20:55:29 czas Polski

Tytuł: Tapatalk
Wiadomość wysłana przez: arekowalski w 07 Stycznia 2014, 20:55:29 czas Polski
Chciałbym zapytac Cię Jarku  -
Tytuł: Odp: Tapatalk
Wiadomość wysłana przez: arekowalski w 07 Stycznia 2014, 21:32:56 czas Polski
Ups..wiec zapytam korzystam z tapatalk  i nie mogę znaleźć galeri ze zdjęciami zresztą wpierw o wszedłem  na tapatalk i myślałem że tak ma być jednak wczoraj ogarnełem resztę odpaliłem kompa i sie okazało ze z forum jak zforum  jest wszystko ok  czy jest możliwość by zdjęcia był tez dostępne  i by ta wesja była bardziej zbliżona do orginalnej strony



Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)
Tytuł: Odp: Tapatalk
Wiadomość wysłana przez: Karol Kolanowski - KK Make w 07 Stycznia 2014, 22:16:50 czas Polski
Też miałem o to pytać, poza tym czy są możliwe powiadomienia o komentarzach do zdjęć własnych oraz o dodaniu zdjęć przez innych?

Pozdrawiam
ugfu

Tytuł: Odp: Tapatalk
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 08 Stycznia 2014, 00:10:49 czas Polski
Tapatalk wyświetla forum SMF, a galeria to spory "dodatek" do forum. Prawdopodobnie tego już nie wspiera Tapatalk. Czyli zostaje nam wejście na forum przez normalną przeglądarkę.

Co do powiadomień z samej Galerii - sprawdzę jakie tam są opcję i dam znać.
Tytuł: Odp: Tapatalk
Wiadomość wysłana przez: Karol Kolanowski - KK Make w 08 Stycznia 2014, 00:21:49 czas Polski
Dzięki

Pozdrawiam
ugfu

Tytuł: Odp: Tapatalk
Wiadomość wysłana przez: Jurand w 29 Maja 2014, 21:07:48 czas Polski
Czy Tapatalkiem można być zalogowanym na więcej niż jednym urządzeniu? Z telefonu mam dostęp. Wrzuciłem na tableta i mam komunikat o błędzie logowania - "podałeś zły ligin/hasło lub twój administrator zablokował dostęp do forum przez tapatalk".
Czy czasem nie ma ustawionego jakiegoś limitu? Nie dałoby się tego poprawić?
Tytuł: Odp: Tapatalk
Wiadomość wysłana przez: Jurand w 30 Maja 2014, 18:02:33 czas Polski
Jakiś błąd konfiguracji. Zmieniłem hasło, wrzuciłem od nowa - działa. Problem rozwiązany. 8)