Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: arekowalski w 07 Stycznia 2014, 20:55:29 czas Polski
-
Chciałbym zapytac Cię Jarku -
-
Ups..wiec zapytam korzystam z tapatalk i nie mogę znaleźć galeri ze zdjęciami zresztą wpierw o wszedłem na tapatalk i myślałem że tak ma być jednak wczoraj ogarnełem resztę odpaliłem kompa i sie okazało ze z forum jak zforum jest wszystko ok czy jest możliwość by zdjęcia był tez dostępne i by ta wesja była bardziej zbliżona do orginalnej strony
Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)
-
Też miałem o to pytać, poza tym czy są możliwe powiadomienia o komentarzach do zdjęć własnych oraz o dodaniu zdjęć przez innych?
Pozdrawiam
ugfu
-
Tapatalk wyświetla forum SMF, a galeria to spory "dodatek" do forum. Prawdopodobnie tego już nie wspiera Tapatalk. Czyli zostaje nam wejście na forum przez normalną przeglądarkę.
Co do powiadomień z samej Galerii - sprawdzę jakie tam są opcję i dam znać.
-
Dzięki
Pozdrawiam
ugfu
-
Czy Tapatalkiem można być zalogowanym na więcej niż jednym urządzeniu? Z telefonu mam dostęp. Wrzuciłem na tableta i mam komunikat o błędzie logowania - "podałeś zły ligin/hasło lub twój administrator zablokował dostęp do forum przez tapatalk".
Czy czasem nie ma ustawionego jakiegoś limitu? Nie dałoby się tego poprawić?
-
Jakiś błąd konfiguracji. Zmieniłem hasło, wrzuciłem od nowa - działa. Problem rozwiązany. 8)