Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: m_kola w 07 Lutego 2017, 11:24:51 czas Polski
-
Sprzedam szlifierkę jak w temacie. Przepracowała może 5 godzin. Niestety mój kompresor jest za cienki i praca z nią to ciągłe czekanie na powietrze dlatego zmieniłem na elektryczną a ta leży. Kupiona ze dwa lata temu. Dołączam do niej oryginalny worek (jeszcze nie rozpakowany), wąż i instrukcję. Przed każdym użyciem była oliwiona a powietrze było dostarczane za skraplaczem dlatego raczej jej stan jest bardzo dobry. Rzep nigdzie nie naderwany, trzyma się wszędzie w 100%.
Cena to 220 zł do ewentualnej lekkiej negocjacji. Mogę też zamienić na jakieś inne graty z lekką dopłatą (krawędziówka czy coś w tym stylu).
Jakby co to propozycje w wątku lub na PW.
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170207/e9be0fd006a62e6d2ea2e71c2abbfe5e.jpg)
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170207/6724e81c310010c71568ae23a6352e06.jpg)
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170207/ea3c63eeec37399b1b75344ba5667a0f.jpg)
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170207/eee67573e3d3461eb3e7f18366ad2b04.jpg)
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170207/7b66622c623af1ab385c49ef632492ab.jpg)
-
A jaki miałeś kompresor że nie dał rady?
-
Jednotłokowy Maktek (Cormak) SKY 50. Za szybko powietrze się kończyło a poza tym szła jak burza :)