Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: Qiub w 09 Lutego 2017, 18:03:11 czas Polski

Tytuł: Logout na czacie
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 09 Lutego 2017, 18:03:11 czas Polski
Panie Najasniejszy, pylem delikatnym lizniety, Stworco dobroci DiD, Dobrocielu jedyny, Zywicielu mysli technicznej i merytorycznej
wskaz biednemu zuczkowi lesnemu gdzie w settingach ustawic time-out na rozmowach wolnosciowych (czat)
Poniewaz zuczek lesny zostaje bez wiedzy tajemnej niczym ten jeden chybotliwy kornik bez dostepu do drewienka

A jesli to niemozliwe o Panie jedyny... ostojo Ty Nasza przekaz lewej rece zwanej w pewnych kregach jako Admin aby na moim koncie w akcie polotu i finezji ustawil wartosc timeouta na 9999

...

To bylem ja... nisko klaniajacy sie robaczek, nic nie znaczace stworzenie korzystajace z lask Twych, roztaczajacy Twa slawe ku czci Twojej i jakze kadzacy wielkosci Twojej
Tytuł: Odp: Logout na czacie
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 09 Lutego 2017, 18:22:44 czas Polski
Spróbuj zalogować się podając złe hasło, przekieruje Cię na stronę, gdzie będziesz mógł zaznaczyć "zawsze zalogowany". To jest jedyny patent jaki znalazłem, ustawień time-outa nie uświadczyłem...

żuczku  ;D
Tytuł: Odp: Logout na czacie
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 09 Lutego 2017, 20:31:28 czas Polski
Nie
To niemozliwe
Nie ćpię więcej ,:D
Qiub królu złoty, pojechałeś :)
Tytuł: Odp: Logout na czacie
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 09 Lutego 2017, 21:43:52 czas Polski
I tym oto wpisem Qubik został nominowany do wstąpienia do klubu wszechklubów jakie to forum widziało. Nadajesz się.
Tytuł: Odp: Logout na czacie
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 09 Lutego 2017, 21:48:53 czas Polski
Najlepsza wrzuta w stronę nie interesującego się niczym admina jaką czytałem :-)
Tytuł: Odp: Logout na czacie
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 09 Lutego 2017, 22:14:39 czas Polski
Witamy w Klubie Szyderców!