Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: mateuszp999 w 14 Lutego 2017, 22:59:22 czas Polski
-
Witam nazywam się Mateusz jestem z Poznania drewnem interesuje się od dziecka ale dopiero teraz stać mnie aby wyposażyć skromny warsztat i zacząć robić większe zlecenia. Na forum liczę na pomoc bardziej doświadczone osoby oraz na miła atmosferę. Ps. Dodam że głównie zawodowo jestem Elektrykiem oraz Automatykiem budynkowym choć bardzo bym chciał rzucić to w cholerę i zająć się tylko drewnem.
-
Powitać miło :)
-
Witaj.
Niejeden chciałby. Kilku zaryzykowało z powodzeniem :)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witaj :)
-
Witam na forum
-
Cześć i wolnego czasu życzę na projekty
-
drewnem interesuje się od dziecka ale dopiero teraz stać mnie aby wyposażyć skromny warsztat i zacząć robić większe zlecenia
Skromny warsztat i większe zlecenia - ciekawe połączenie choć nie wiem co dla Ciebie jest skromnym wyposażeniem :)
Wątków garażowych i warsztatowych jest caaaaała masa - jest gdzie podpatrywać :)
Cześć!
-
Witam i powodzenia :D
-
Czołem! :-)
-
witaj na forum :)
-
Witaj i powodzenie - jak przebrniesz przez wszystkie wątki nie jedną perełkę znajdziesz.
-
jestem z Poznania
I już Cię lubię chłopie ;)
-
Dzięki wszystkim za powitanie ;)
-
Jaka dzielnica?
Postaw mi porządną instalację w piwnicy-warsztacie ;D