Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Mrsiwy1212 w 18 Lutego 2017, 14:45:26 czas Polski
-
Z tej strony kabla wszystkich wita Siwy. (raczej staram się nie używać imienia w sieci)
Pracuje w Holandii / Belgii mam firmę jednoosobową i zajmuję się drobnymi zleceniami przy wykończeniach typu, sufity podwieszane jakiś parkiet od czasu do czasu lub dostawienia ścianek z karton gipsu.
Prace przy drewnie to raczej hobby jak większość facetów lubię majsterkowanie trochę sprzętu mam którego używam w pracy więc wystarczają tylko chęci .
Na forum szukam rad doświadczonych ludzi ale też sam gdy będe mógł służę radą .
-
Na forum szukam rad doświadczonych ludzi
A ci doświadczeni przez los,też wchodzą w rachubę ???
Skoro nie zdradzasz imienia,to pozostaniesz Siwy ;D
Ale żeby być siwym to trochę,, trza'' przeżyć ???
Witam :) i pozdrawiam Krzyś52 tfuuuu Krzyś48 ;D
Jak ten czas szybko biegnie-z jakiego regionu Polski jesteś ???
Pozdrawiam ;)
-
Witaj
-
Witaj
-
Cześć :)
-
Witam i ja.
Interes się kręci?
-
Witam na forum
-
prawdziwy siwy jest tylko jeden na tym forum :) i mam na to dowód :D
Witaj na forum :)
-
Witam
-
Przepraszam wszystkich za brak odpowiedzi z mojej strony z jakiegoś powodu sądziłem że w temacie z przywitaniem się już nie można pisać komentarzy głupi ja ;D
Dzięki wszystkim za serdeczne przywitanie (chociaż trochę późno)
Przy okazji odpowiadając na pytania: Tak mój mały biznes ma się całkiem dobrze, co do Siwego ja dowodów nie mam, a nawet wręcz przeciwni jestem brunetem ale każdy mnie tak nazywa więc tak już zostało podobno nie chodzi o kolor włosów a stan umysłu
-
Ale masz rułe....pięć miesięcy.