Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Mrsiwy1212 w 18 Lutego 2017, 14:45:26 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Mrsiwy1212 w 18 Lutego 2017, 14:45:26 czas Polski
Z tej strony kabla wszystkich wita Siwy. (raczej staram się nie używać imienia w sieci)

Pracuje w Holandii / Belgii mam firmę jednoosobową i zajmuję się drobnymi zleceniami przy wykończeniach typu, sufity podwieszane jakiś parkiet od czasu do czasu lub dostawienia ścianek z karton gipsu.
Prace przy drewnie to raczej hobby jak większość facetów lubię majsterkowanie trochę sprzętu mam którego używam w pracy więc wystarczają tylko chęci .
Na forum szukam rad doświadczonych ludzi ale też sam gdy będe mógł służę radą .
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 18 Lutego 2017, 15:16:26 czas Polski
Na forum szukam rad doświadczonych ludzi
A ci doświadczeni przez los,też wchodzą w rachubę ???
Skoro nie zdradzasz imienia,to pozostaniesz Siwy ;D
Ale żeby być siwym to trochę,, trza'' przeżyć ???
Witam  :) i pozdrawiam Krzyś52 tfuuuu Krzyś48 ;D
Jak ten czas szybko biegnie-z jakiego regionu Polski jesteś ???
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: nebutek w 18 Lutego 2017, 18:19:45 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 18 Lutego 2017, 19:26:36 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 18 Lutego 2017, 23:57:01 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: kozio w 19 Lutego 2017, 13:58:06 czas Polski
Witam i ja.
Interes się kręci?
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 19 Lutego 2017, 15:42:06 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: meridox w 19 Lutego 2017, 19:57:56 czas Polski
prawdziwy siwy jest tylko jeden na tym forum :) i mam na to dowód :D

Witaj na forum :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 22 Lutego 2017, 09:44:53 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Mrsiwy1212 w 04 Sierpnia 2017, 22:07:36 czas Polski
Przepraszam wszystkich za brak odpowiedzi z mojej strony z jakiegoś powodu sądziłem że w temacie z przywitaniem się już nie można pisać komentarzy głupi ja  ;D

Dzięki wszystkim za serdeczne przywitanie (chociaż trochę późno)
Przy okazji odpowiadając na pytania: Tak mój mały biznes ma się całkiem dobrze, co do Siwego ja dowodów nie mam, a nawet wręcz przeciwni jestem brunetem ale każdy mnie tak nazywa więc tak już zostało podobno nie chodzi o kolor włosów a stan umysłu
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Gizmo w 04 Sierpnia 2017, 22:25:59 czas Polski
Ale masz rułe....pięć miesięcy.