Forum stolarskie Domidrewno.pl
Maszyny stolarskie => Strugarki => Wątek zaczęty przez: JAWO w 22 Lutego 2017, 05:48:53 czas Polski
-
Dzień dobry, dziękuje za przyjęcie na forum. Zawsze lubiłem pracować z drewnem, a teraz nareszcie mam czas żeby się tym zająć wiecej. Jestem na etapie kompletowania wyposażenia małego warsztatu.
Chciałbym kupić przenośną grubościówkę bo nie mam jeszcze stałego miejsca na warsztat. Szukałem trochę w necie i moją uwagę zwróciła MAKITA 2012 NBX. Czy macie doświadczenie z tą maszyną jak się na niej pracuje? A może macie inne rady dla mnie jeśli chodzi o,podobny sprzęt. Dziękuje i czekam na informacje.
-
Większość odpowiedzi już jest szczególnie podstawy więc przed zadaniem pytania warto poszukać samemu, są dwie grubościówki w podobnej klasie podaję linki:
http://forum.domidrewno.pl/strugarki/grubosciowka-makita-2012-nbx/
http://forum.domidrewno.pl/strugarki/dewalt-dw733/
http://forum.domidrewno.pl/strugarki/odp-grubosciowka-makita-2012-nbx/
-
ja bym dodal do tej listy jeszcze jeden link, w zasadzie powinien byc jako pierwszy : http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/