Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pawelcb w 25 Lutego 2017, 18:08:23 czas Polski
-
Witam wszystkich jestem Paweł mieszkam we Wrocławiu, stolarką nie zajmuję się na co dzień a raczej jak coś trzeba zrobić lub odnowić. Nie mam warunków w mieszkaniu ze względu na miejsce na zrobienie czegoś większego ale mam nadzieje że się czegoś tutaj nowego nauczę co wykorzystam bo w drewnie lubię dłubać :).
-
Siema!!!
-
Powitać miło :)
-
Cześć :)
-
Spokojnie sąsiadów eksmitumesz pietro zajmujesz, warsztat budujesz 😉
Witaj
-
Witaj
-
Witam
-
Witaj na forum :)
-
Witaj i powodzenia :)
-
witaj
-
Witam :)