Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Karol_3 w 26 Lutego 2017, 20:15:47 czas Polski
-
Mam na imię Karol, pracuję w firmie handlowej a weekendami majsterkuje i dłubie w drewnie, do tej pory wykonywałem nieskomplikowane ławki, półki, szafki itp.
Pozdrawiam
-
Miło powitać :)
Skąd nadajesz ???
Pozdrawiam ;)
-
Cześć :)
-
Witam na forum
-
Dobry. Fajnie mieć ciekawe hobby.
Witam i pozdrawiam
-
krzyś48
na codzień w Warszawie pracuje, a weekendy spędzam zazwyczaj w okolicach Opoczna dłubiąc coś w garażu ;)
-
witaj na forum :)
-
I ja powitam :).
-
Witaj
-
Witam :)
-
Witaj :)
-
Cześć
-
Witam :)