Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: GC-Stolarz w 17 Stycznia 2014, 19:49:42 czas Polski

Tytuł: odciąg trocin
Wiadomość wysłana przez: GC-Stolarz w 17 Stycznia 2014, 19:49:42 czas Polski
Witam szanownych kolegów.

Mam do sprzedania odciąg trocin firmy stan drew.
W stanie idealnym, widać że mało używany.
Na zdjęciu nie ma rury pomiędzy silnikiem a workami, ale w zestawie jest.
cena - 500zł
lublin i okolice transport gratis
http://allegro.pl/odciag-trocin-1-1kw-400v-i3894086131.html (http://allegro.pl/odciag-trocin-1-1kw-400v-i3894086131.html)
Tytuł: Odp: odciąg trocin
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 17 Stycznia 2014, 21:59:38 czas Polski
Gdyby nie bylo tak daleko...
Tytuł: Odp: odciąg trocin
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 19 Stycznia 2014, 07:51:14 czas Polski
Stan Drew tym handluje a producent  to chyba Perfect :)
Tytuł: Odp: odciąg trocin
Wiadomość wysłana przez: GC-Stolarz w 19 Stycznia 2014, 08:11:59 czas Polski
producent Chiny :) ale w miarę solidnie zrobiony, wirnik metalowy jakby się ktoś pytał.
Tytuł: Odp: odciąg trocin
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 19 Stycznia 2014, 08:48:52 czas Polski
Od 1,5 roku mam wyrówniarkę tej firmy i szczerze mówiąc jestem zadowolony :)