Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Dreluks w 17 Stycznia 2014, 22:53:11 czas Polski

Tytuł: Karton pieniędzy.
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 17 Stycznia 2014, 22:53:11 czas Polski
Witam,

Siedząc i czytając ciekawe artykuły na stronie www.wykop.pl (http://www.wykop.pl) napotkałem ciekawe źródło inspiracji.
Zapraszam!!!

http://www.wykop.pl/ramka/1821928/jak-zamienic-kawal-drewna-w-pudlo-pieniedzy/ (http://www.wykop.pl/ramka/1821928/jak-zamienic-kawal-drewna-w-pudlo-pieniedzy/)
Tytuł: Odp: Karton pieniędzy.
Wiadomość wysłana przez: Karol Kolanowski - KK Make w 17 Stycznia 2014, 22:59:14 czas Polski
Jarek o tym pisał na Facebooku parę dni temu. Majstersztyk. Szczepan może wyrzezbisz wersję ze złotówkami?

Pozdrawiam
ugfu

Tytuł: Odp: Karton pieniędzy.
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 17 Stycznia 2014, 23:04:03 czas Polski
Dreluks się nie ma FB to się jest z tyłu ;) tam najświeższe newsy z DiD wpadaja ;)
Tytuł: Odp: Karton pieniędzy.
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 17 Stycznia 2014, 23:05:44 czas Polski
Też to już widziałem i się napatrzeć nie mogłem.Ze złotówkami mogło by być ciężko bo jak to powiedział Matejko złotówki i marki najciężej podrobić :D. 
Tytuł: Odp: Karton pieniędzy.
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 17 Stycznia 2014, 23:14:12 czas Polski
Polak (Szczepan ?) potrafi... ;) :)
Tytuł: Odp: Karton pieniędzy.
Wiadomość wysłana przez: MetQ w 17 Stycznia 2014, 23:14:40 czas Polski
się nie ma FB to się jest z tyłu
Wrzuciłem to do pogaduszek jeszcze dzień przed tobą, ale nie odbiło się echem wśród forumowiczów :D
Tytuł: Odp: Karton pieniędzy.
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 18 Stycznia 2014, 08:56:43 czas Polski
Witam,

Kurcze no widzicie  :P Mimo młodego wieku to jestem zacofany. A tak na serio to nie potrzebuję zbytnio takich portali społecznościowych. Jedynie to nk zostało od kupę dobrych lat.
Tytuł: Odp: Karton pieniędzy.
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 18 Stycznia 2014, 10:15:42 czas Polski
Już ten karton z pieniędzmi widziałem ponad rok temu .....u mnie w gabinecie.... chyba jednak to było w internecie. Coś mi się pomyliło ;) :D ;D