Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Dreluks w 17 Stycznia 2014, 22:53:11 czas Polski
-
Witam,
Siedząc i czytając ciekawe artykuły na stronie www.wykop.pl (http://www.wykop.pl) napotkałem ciekawe źródło inspiracji.
Zapraszam!!!
http://www.wykop.pl/ramka/1821928/jak-zamienic-kawal-drewna-w-pudlo-pieniedzy/ (http://www.wykop.pl/ramka/1821928/jak-zamienic-kawal-drewna-w-pudlo-pieniedzy/)
-
Jarek o tym pisał na Facebooku parę dni temu. Majstersztyk. Szczepan może wyrzezbisz wersję ze złotówkami?
Pozdrawiam
ugfu
-
Dreluks się nie ma FB to się jest z tyłu ;) tam najświeższe newsy z DiD wpadaja ;)
-
Też to już widziałem i się napatrzeć nie mogłem.Ze złotówkami mogło by być ciężko bo jak to powiedział Matejko złotówki i marki najciężej podrobić :D.
-
Polak (Szczepan ?) potrafi... ;) :)
-
się nie ma FB to się jest z tyłu
Wrzuciłem to do pogaduszek jeszcze dzień przed tobą, ale nie odbiło się echem wśród forumowiczów :D
-
Witam,
Kurcze no widzicie :P Mimo młodego wieku to jestem zacofany. A tak na serio to nie potrzebuję zbytnio takich portali społecznościowych. Jedynie to nk zostało od kupę dobrych lat.
-
Już ten karton z pieniędzmi widziałem ponad rok temu .....u mnie w gabinecie.... chyba jednak to było w internecie. Coś mi się pomyliło ;) :D ;D