Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: meridox w 08 Marca 2017, 20:29:22 czas Polski
-
odkąd polubiłem dłubanie w drewnie szukam tylko okazji żeby choć drobiazg popełnić :) no i komuniści kiedyś wymyślili Dzień Kobiet no i jest okazja :) projekt bardzo prosty i szybka realizacja :) świeczniki z sercem .A że kobiet u mnie kilka do obdarowania to troszkę poeksperymentowałem z wykończeniem. Całość krok po kroku jest pod linkiem
i jeszcze kilka fotek gotowego prezentu :)
-
Pomysł z 5 sposobów na ?? Zgadłem ?? ;D
-
z 5 sposobów był stojak na telefon :D ten gdzieś na jakimś radzieckim filmiku widziałem :)
-
Dał bym sobie głowę uciąć, że to z 5 sposobów na.
A czekaj czekaj.
&t=4s
-
Super
-
chyba ten sam filmik oglądali :)
-
chyba ten sam filmik oglądali
Wspólne zainteresowania . Hm ... może Ty też masz 14 lat ?
-
to nie wiedziałeś ? ;)
-
Natchnąłeś mnie i też zrobiłem.
Moje malowane ogniem i olejowane.
Żonka zachwycona, dzięki.
(http://imageshack.com/a/img923/818/e9hg92.jpg)
-
z tym opalaniem ładnie wyszło :) muszę wypróbować następnym razem :)
-
Przez was....to zacząłem węglem w piecu palić >:(
Z każdego drewienka,odpadu,coś zmajstrują :o
Nie ładnie panowie ::) :P ;D
A z drugiej strony,naturalne pęknięcia drewna, dodają uroku :)
Czekam na jeszcze ;)
-
Krzysiu a może sam se zrobisz ? ;) też byśmy coś zobaczyli :)
-
też byśmy coś zobaczyli :)
Uwierz mi,ja też bym chciał zobaczyć ::)
Na razie ciesze,się że wy się cieszycie ;)