Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: czerwienny w 09 Marca 2017, 14:57:32 czas Polski

Tytuł: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: czerwienny w 09 Marca 2017, 14:57:32 czas Polski
Za małolata lubiłem majsterkować, jednak nie było to drewno, a stal.
Ojciec miał spawarkę, a ja swoją kanciapę, w której dłubałem przy swojej motorynce "Pony" i przy okazji "tworzyłem" różnego rodzaju konstrukcje stalowe, stojaki itp.

Obecnie zbliżam się do czterdziestki i postanowiłem zrobić w domu antresolę, pawlacze oraz nowe meble do kuchni.
Od kilku miesięcy sukcesywnie powiększam kolekcję narzędzi o wszystko, co jest potrzebne do obróbki drewna.

Ostatnim, niedawnym zakupem jest używana zagłębiarka Makita SP6000 (w której muszę tylko wymienić łożyska i plastikowe kółeczka służące do kasowania luzu na szynie.
Co prawda 2 miesiące temu kupiłem marketową zagłębiarkę z prowadnicą 140 cm, ale jest bez softstartu, regulacji obrotów i musiałem trochę się napracować, co by nie kołysała się na szynie. Zostanie do budowy pilarki stołowej.

Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: kerry w 09 Marca 2017, 15:03:57 czas Polski
Fusy mówią, że Wrocław... Że iPhone, że kiedyś nawet fotopstryczek Zenith... :P
Witaj!
ps. wyjaśniłeś sprawę paneli do warsztatu? :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: czerwienny w 09 Marca 2017, 15:23:34 czas Polski
iPhone bee. Android rulez.
Panele do domu miały być. Nie, nie wyjaśniłem tamtej sprawy, bo czasu szkoda. Ale jak kiedyś będę w okolicy Poznania, to nieuczciwa baba pożałuje. Chyba, że o jakieś inne panele chodzi.
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: kerry w 09 Marca 2017, 15:26:10 czas Polski
O te, o te...  8)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 09 Marca 2017, 20:23:37 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: meridox w 09 Marca 2017, 20:40:47 czas Polski
Witaj na forum :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 09 Marca 2017, 20:53:00 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 09 Marca 2017, 21:01:28 czas Polski
Kerry wie lepiej o które panele Tobie chodzi  ;D

Witam na forum.
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: sajo w 09 Marca 2017, 22:07:50 czas Polski
Ja cały czas jestem w okolicy Poznania, daj namiary  ;D
Tytuł: Odp: Cześć i czołem.
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 10 Marca 2017, 06:54:03 czas Polski
Witaj