Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Roj w 12 Marca 2017, 14:29:15 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Roj w 12 Marca 2017, 14:29:15 czas Polski
Witam wszystkich,
Nazywam sie Jakub i pisze z Rybnika (Ochojec). Moja przygoda z drewnem rozpoczela sie rok temu niejako od konca bo od budowy zadaszenia tarasu co zajelo mi cale lato i jesien a ostatnie projekty to domek dla lalek dla 3-letniej j corki i stol warsztatowy 3w1 (pilarka, frezarka, wyrzynarka) od ktorego powinienem byl zaczac ;-). Nastepnym projektem bedzie plotek wokol ogrodka jako ze mamy psa :-). 

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Bladepoland w 12 Marca 2017, 16:25:42 czas Polski
Witaj na forum. Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy  :). Powodzenia.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: meridox w 12 Marca 2017, 16:43:01 czas Polski
witaj na forum :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 12 Marca 2017, 16:54:18 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 12 Marca 2017, 17:00:10 czas Polski
Witaj  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 12 Marca 2017, 17:07:36 czas Polski
Powitać miło,
skąd nadajesz :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: gargul w 12 Marca 2017, 17:19:22 czas Polski
witaj
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 12 Marca 2017, 20:44:36 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kwita w 12 Marca 2017, 20:56:11 czas Polski
Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Marca 2017, 22:11:59 czas Polski
Witam i ja.
Pozdrawiam.

Idzie wiosna, dobry okres na prace w drewnie i ogrodzie...
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 12 Marca 2017, 22:26:22 czas Polski
Witam
Powodzenia w zdobywaniu doświadczenia  8)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Roj w 14 Marca 2017, 00:48:47 czas Polski
Dzieki wszystkim za powitanie.
Bladepoland: Konczenie jak najbardziej jest wskazane ale bedac wychownym na klockach lego pasjonuje mnie rowniez samo tworzenie. Powiedzialbym wrecz ze tworzenie metod tworzenia tudziez SAM'y ;)
Krzys48: Rybnik ale jego polnocny kraniec w centrum lasu :)
kozio: ooo.. Pracy w ogrodzie jest masa i pelno planow na drewniane konstrukcje tylko czasu nie ma wystarczajaco duzo na wszystko.
tomasko: doswiadczenia jeszcze jest malo i to trzeba zmienic...
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: gargul w 15 Marca 2017, 10:51:20 czas Polski
Chęci są to i czas się znajdzie
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: nebutek w 15 Marca 2017, 10:55:46 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 16 Marca 2017, 14:48:20 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Salbertone w 16 Marca 2017, 17:34:34 czas Polski
Witam!