Forum stolarskie Domidrewno.pl

Maszyny stolarskie => SAM'y => Wątek zaczęty przez: vitro w 21 Stycznia 2014, 19:05:07 czas Polski

Tytuł: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: vitro w 21 Stycznia 2014, 19:05:07 czas Polski
Moja frezarka nr2. Niedługo stuknie jej 10 lat. Zarobiła już sporo na emeryturę.
Pole pracy 1700x900.
(http://vitro4u.com/images/tokarka/frez.jpg)
(http://vitro4u.com/images/tokarka/frez1.jpg)
(http://vitro4u.com/images/tokarka/frez2.jpg)

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 21 Stycznia 2014, 19:56:14 czas Polski
No to w razie czego będę miał kogo męczyć o porady :)
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 22 Stycznia 2014, 01:16:03 czas Polski
Na forum, to zdaje się już drugie pracujące CNC SAM. Wiem, że co najmniej 2 nowe konstrukcje powstają. Będzie o czym dyskutować.
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: vitro w 09 Lutego 2014, 13:15:45 czas Polski
Próbka możliwości frezarki "staruszki"


http://www.youtube.com/watch?v=BsH-HdCrydo# (http://www.youtube.com/watch?v=BsH-HdCrydo#)
Efekt końcowy

(http://vitro4u.com/images/tokarka/foto2.jpg)

i moja ulubiona praca w tym temacie.

(http://vitro4u.com/images/tokarka/foto1.jpg)
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 09 Lutego 2014, 13:29:04 czas Polski
No to staruszka nieżle sobie radzi, ma duże możliwości. Daję "+" :)
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: vitro w 10 Lutego 2014, 18:26:18 czas Polski
Amigorg-to jest dół wirnika do dmuchawy.

(http://vitro4u.com/images/tokarka/CAM00087.jpg)
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 10 Lutego 2014, 18:53:38 czas Polski
OK!
 ;D
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: vitro w 12 Lutego 2014, 15:29:47 czas Polski
Właśnie dodałem sobie awatara. To moja podobizna wystrugana w mahoniu na mojej samoróbce. Zdjęcie zrobione telefonem Omnia 4 rata "nazad".

Pozdrawiam wszystkich przeglądających moje posty.
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: robson w 12 Lutego 2014, 16:27:37 czas Polski
Vitro ten ładny pan to  - Ty ?
Tytuł: Odp: Frezarka cnc
Wiadomość wysłana przez: vitro w 12 Lutego 2014, 16:50:44 czas Polski
Popatrz! A kiedyś na castingu do jakiegoś filmu, wzięli mój numer telefonu i powiedzieli, że jak będą kręcić film z życia pewnego gatunku zwierząt człekokształtnych, to się ze mną skontaktują.

Pozdrawiam!