Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: grunge w 23 Marca 2017, 09:49:34 czas Polski
-
Dzień dobry,
witam wszystkich serdecznie, jestem Krzysiek. Od kilku lat spełniam swoje kaprysy z dzieciństwa - krok po kroku, jako amator adaptuję starą stodołę na potrzeby tworzenia czegoś z niczego. To Forum jest sporą kopalnią wiedzy i wypełnione bagażami doświadczeń - idealna lektura !
Pozdrawiam,
P.S. Niedługo podepnę do krok po kroku mój prezent dla żony - zagłówek do łóżka.
-
Witaj i powodzenia 😀
-
Cześć :)
-
witaj na forum :)
-
Witam na forum
-
доброе утро, Добро пожаловать на форум.
-
Cześć!
-
Witaj :)
-
Witaj :)
-
Witaj na forum. Powodzenia ze stodołą :D
-
Nie ma cyrylicy. Więc będzie po naszemu Witaj.
Rosyjski znasz czy to tylko pozostałości po szkole ?