Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Wkręt w 23 Marca 2017, 14:10:43 czas Polski
-
Witajcie,
Wkręcam się w temat stolarstwa. Widzę tu sporo ciekawych projektów i mnóstwo wiedzy co mam nadzieję będzie moją inspiracją i motywacją. Z pewnością o nie jedno zapytam :)
Dla formalności:
klikam stąd 19°00'E | 50°15'N
niczym ciekawym się nie zajmuję :P
-
Pozdrawiamy Katowice :)
Imię, wiek i pozostałe pytania krzysia48?
Witaj.
-
Witam na forum
-
Znaczy bezrobotny.
Cześć :)
-
Znaczy bezrobotny.
Cześć :)
nie tyle bezrobotny co zwykły szary człowiek siedzący przy biurku w korporacji :)
-
Aaaa, to zmienia postać rzeczy :)
-
Witamy!
-
Witaj :)
-
Witam z biurka w korpo ;)...
-
Witaj :)
-
Witaj na forum :)
-
Gdzie tam w Katowicach korporacje? W Sosnowcu to dopiero ;) Witaj na forum :)
-
witaj
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie tam w Katowicach korporacje? W Sosnowcu to dopiero ;) Witaj na forum :)
no tak SO jako najdalej wysunięta na południe dzielnica Warszawy ma wszystko :)
-
Yy to nie Zakopane Oo
Witaj
-
niczym ciekawym się nie zajmuję
Mi przyszedł do głowy Ferdek Kiepski
-
Witaj ;D