Forum stolarskie Domidrewno.pl

Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: Grzesiek Goleniów w 29 Marca 2017, 19:23:23 czas Polski

Tytuł: stolik -jajko piłą motorową
Wiadomość wysłana przez: Grzesiek Goleniów w 29 Marca 2017, 19:23:23 czas Polski
Na stronie Arbotecha zobaczyłem takie jajko wykonane piłą i tarczą Arbotecha ja robię piłą i kątówką bo tarcza Arbotecha to wydatek 500 zł.Jeszcze szlifowanie i gotowe.
Tytuł: Odp: stolik -jajko piłą motorową
Wiadomość wysłana przez: Grzesiek Goleniów w 29 Marca 2017, 19:25:47 czas Polski
zdjęcia
Tytuł: Odp: stolik -jajko piłą motorową
Wiadomość wysłana przez: Grzesiek Goleniów w 29 Marca 2017, 19:28:09 czas Polski
zdjęcie
Tytuł: Odp: stolik -jajko piłą motorową
Wiadomość wysłana przez: Grzesiek Goleniów w 24 Kwietnia 2017, 11:14:56 czas Polski
No i efekt końcowy po woskowaniu woskiem bezbarwnym
Tytuł: Odp: stolik -jajko piłą motorową
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 24 Kwietnia 2017, 11:19:06 czas Polski
Efektowny koniec. Stolik przypomina Tam-tam albo coś podobnego.
Tytuł: Odp: stolik -jajko piłą motorową
Wiadomość wysłana przez: Grzesiek Goleniów w 24 Kwietnia 2017, 11:20:58 czas Polski
nie miałem na czym drinka postawić