Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: Grzesiek Goleniów w 29 Marca 2017, 19:23:23 czas Polski
-
Na stronie Arbotecha zobaczyłem takie jajko wykonane piłą i tarczą Arbotecha ja robię piłą i kątówką bo tarcza Arbotecha to wydatek 500 zł.Jeszcze szlifowanie i gotowe.
-
zdjęcia
-
zdjęcie
-
No i efekt końcowy po woskowaniu woskiem bezbarwnym
-
Efektowny koniec. Stolik przypomina Tam-tam albo coś podobnego.
-
nie miałem na czym drinka postawić