Forum stolarskie Domidrewno.pl

Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: Dentarg w 30 Marca 2017, 22:57:30 czas Polski

Tytuł: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 30 Marca 2017, 22:57:30 czas Polski
Odgrażałem się kiedyś, że jak kupię piłę i sturgarkę to zrobię dobrego butcher blocka.
Oczywiście skorzystałem z tutorial od najlepszego - mtmwood z YT.

Nie do końca się udało, potrzebowałem deski długiej, a szerokiej na ile pozwoli strugarka (czyli 31,7cm). Niestety klejenie nie do końca się udało, bo niektóre tarcice egzotyczne mocno wchłonęły klei, a i po drodze tarcza lekko odsuneła się od pionu, więc mimo starannego dociskania ze 2 klocki nie skleiły się na całej długości. Także deska wyszła mniejsza niż była planowana, ale i tak jestem zadowolony z produktu.

Planowane było użycie: iroko, bodo, bete, buka oraz buka parzonego. Finalnie w desce został buk parzony, buk i bete. Bo iroko pojawia się w niektórych źródłach jako nie nadające się do kontaktu z żywnością jak i do bezpośredniego kontaktu z ciałem. Wolałem więc nie ryzykować. A po rozcięciu na klocki bodo okazało się, że ma wewnątrz puste przestrzenie, więc nie nadawało się na deskę. Byłem zbyt niecierpliwy, żeby strugać kolejny kawałek bodo, więc zostały 3 rodzaje drewna.

Przy okazji zrobiłem też deskę z wzdłużnym ukierunkowanie włókien (tzw. egde grain).

Na fotach poszczególne etapy klejenia, a potem gotowy produkt, olejowanie i na koncu woskowanie.
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Grzesiek Goleniów w 30 Marca 2017, 23:02:02 czas Polski
a po co woskowanie? olejowanie najlepiej olejem kokosowym bo nie jełczeje wystarczy.
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 30 Marca 2017, 23:05:32 czas Polski
cd
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 30 Marca 2017, 23:06:18 czas Polski
cd
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 30 Marca 2017, 23:09:25 czas Polski
Olej kokosowy testowałem. Efekt końcowy słaby, a do tego bardzo szybko się wymywa/wyciera.

A woskowanie zgodnie ze sztuką robienia desek sztorcowanych. Oczywiście nie jest to sam wosk, tylko wosk z olejem mineralnym w stosunku 1:4.
Można nie woskować jak ktoś nie chce, ale deska wygląda dużo efektowniej, a dwa że wilgoć na niej stoi a nie wsiąka. Można też ew. dłużej kąpać w oleju, ale tym sposobem to oleju deska może wciągnąć sporo :).

Olej oczywiście mineralny (klasa czystości farmaceutyczna, więc do kontaktu z żywnością i nawet bezpośredni z układem pokarmowym dopuszczony).
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: maniek7 w 31 Marca 2017, 10:53:39 czas Polski
Efekt przedni ;)
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 22 Kwietnia 2017, 21:51:13 czas Polski
Wczoraj skończyłem jeszcze dwie deski. Jedna prawie taka jak chciałem. Bo celuje w deskę 60x40cm, ale moja grubościówka ma max 31.7cm szerokości materiału, więc musiałem zadowolić się efektem końcowym 64x28cm. Przy okazji powstała mniejsza deska 36x28.
Taka duża decha przydaje się jak przygotowuje się mięsiwo na BBQ. 4kg łopatki albo porządne żeberko St. Louis cut zajmuje swoje.

Tym razem Amaranth, Bete, Buk i Buk parzony.

Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: kozio w 22 Kwietnia 2017, 22:18:37 czas Polski
Gitelina sia! Caca  miód!
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 23 Kwietnia 2017, 12:52:56 czas Polski
A jaka jest grubość bo jakoś mi ucieklo
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 23 Kwietnia 2017, 17:41:31 czas Polski
4cm ;)
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 23 Kwietnia 2017, 18:00:36 czas Polski
Obawiam sie że jesli nie do robisz opaski w koło to brzegowe kawałki sie rozpadną .
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 24 Kwietnia 2017, 07:48:07 czas Polski
Jakiej opaski? I czemu miałyby się rozpaść? Ze względu na różnice w zmianach % objętności poszczególnych gatunków?
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 24 Kwietnia 2017, 08:41:47 czas Polski
Ten układ słoik jest narazony na odłupanie.
Weź kawalek drewna przłuż duto w poprzek i udeż.
To samo zrób uderzając wzdłuż włókien. Zobaczysz różnicę.
Tylko weź suchy.
Jak dasz opaskę z drewna gdzie włókna będą szły wzdłuż krawędzi deski to ona wzmocni krawędzie.
Nie mniej deski bardzo fajne.
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: look_as w 24 Kwietnia 2017, 20:23:29 czas Polski
Chyba nietrafiona porada :) oklejenie tego ramką tak jak mówisz jest właśnie najwiekszym błędem. Różnica w pracy drewna jest wtedy tak duża ze samo się to rozpadnie. Deski sztorcowe przy tej grubości są naprawdę bardzo odporne. Zrobiłem wiele takich desek i póki nie przyłożysz do nich dłuta i młotka tak jak mówisz to ciężko je uszkodzić czy złamać ( nawet tłukąc młotkiem w środek deski gdy jej końca za podparte na nóżkach). Jeżeli drewno wykorzystane do zrobienia deski nie miało żadnego defektu śni nie byli spróchniałe to nie ma szans się nic odłamać samo z siebie.
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 24 Kwietnia 2017, 20:57:07 czas Polski
Mam nadzieję że nie mam racji.
Czas pokaże.
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Stasiek w 24 Kwietnia 2017, 21:49:46 czas Polski
Jakim klejem było klejone?
Tytuł: Odp: Pierwszy butcher blok - deska do krojenia sztorcowana.
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 25 Kwietnia 2017, 09:58:55 czas Polski
look_as ma rację, doklejenie ramki z włóknami wzdłuż, powoduje rozpadanie się butcher blocków, bo ramka pracuje zupełnie inaczej niż reszta takiej deski i po prostu ją rozrywa. A czy się rozpadnie czy nie, trudno powiedzieć. Ja zakładam, że popęka, bo poszczególne gatunki drewna nie były dobierane pod względem % wolumetrycznych zmian pod wpływem wilgoci, więc jak będą pracować to każdy inaczej i może deska popękać.

Klejone oczywiście titebond III, czyli dopuszczony do kontaktu z żywnością klej.