Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Zibiczech w 11 Kwietnia 2017, 17:00:34 czas Polski
-
Witam bardzo serdecznie wszystkich na forum DiD.
Obserwuję forum od jakiegoś czasu lecz ma wiedza na temat drewna i jego obróbki jest znikoma. Mam nadzieję dużo się nauczyć z Waszą pomocą, od zawsze uwielbiam zapach obrabianego drzewa. Z Waszą pomocą mam zamiar zrealizować moje stolarskie projekty. Czas spędzam na rowerze i majsterkowaniu. Rejestrując się tutaj liczę na pomoc w stawianiu moich pierwszych kroków w tym jakże miłym hobby. Jestem z Częstochowy.
Pozdrawiam wszystkich.
-
Witaj na forum :)
-
Witaj :)
-
Witam na forum
-
W czestochowie mieszka sporo forumowiczów.
Witam
-
Dziękuję za powitanie.
Do pracy również chodzę.
-
Cześć :)
Niektórzy w pracy nie spędzają czasu tylko pracują.
-
Do pracy również chodzę.
Ja też bo mam blisko..
-
Witaj na forum :)
a ja do pracy jeżdżę taksówką ;D kto biednemu zabroni ;D
-
Witaj na forum :)
a ja do pracy jeżdżę taksówką ;D kto biednemu zabroni ;D
zawsze to taniej niz kupic RR albo Bentleya i go tankowac ;D