Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Zibiczech w 11 Kwietnia 2017, 17:00:34 czas Polski

Tytuł: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: Zibiczech w 11 Kwietnia 2017, 17:00:34 czas Polski
Witam bardzo serdecznie wszystkich na forum DiD.
Obserwuję forum od jakiegoś czasu lecz ma wiedza na temat drewna i jego obróbki jest znikoma. Mam nadzieję dużo się nauczyć z Waszą pomocą, od zawsze uwielbiam zapach obrabianego drzewa. Z Waszą pomocą mam zamiar zrealizować moje stolarskie projekty. Czas spędzam na rowerze i majsterkowaniu. Rejestrując się tutaj liczę na pomoc w stawianiu moich pierwszych kroków w tym jakże miłym hobby. Jestem z Częstochowy.
Pozdrawiam wszystkich.
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 11 Kwietnia 2017, 17:21:53 czas Polski
Witaj na forum  :)
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 11 Kwietnia 2017, 17:35:19 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 11 Kwietnia 2017, 20:04:27 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: kozio w 11 Kwietnia 2017, 20:45:16 czas Polski
W czestochowie mieszka sporo forumowiczów.

Witam
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: Zibiczech w 11 Kwietnia 2017, 21:06:03 czas Polski
Dziękuję za powitanie.
Do pracy również chodzę.
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 11 Kwietnia 2017, 23:24:11 czas Polski
Cześć :)
Niektórzy w pracy nie spędzają czasu tylko pracują.
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Kwietnia 2017, 06:30:53 czas Polski
Do pracy również chodzę.
Ja też bo mam blisko..
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: meridox w 12 Kwietnia 2017, 20:29:44 czas Polski
Witaj na forum :)

a ja do pracy jeżdżę taksówką  ;D kto biednemu zabroni ;D
Tytuł: Odp: Witam na forum DiD
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 12 Kwietnia 2017, 21:41:00 czas Polski
Witaj na forum :)

a ja do pracy jeżdżę taksówką  ;D kto biednemu zabroni ;D

zawsze to taniej niz kupic RR albo Bentleya i go tankowac ;D