Forum stolarskie Domidrewno.pl
Klejenie i kleje => Kleje i klejenie => Wątek zaczęty przez: Stachu18 w 12 Kwietnia 2017, 00:37:37 czas Polski
-
Witam,
Mógłbym prosić o pomoc w wyborze kleju do płyt OSB 3?
Zamierzam z nich zrobić stół roboczy do piwnicy i zastanawiam się jak połączyć wszystkie elementy ze sobą.
-
Chcesz pogrubic? Zostało Ci czy będziesz kupował?
Jeśli stoisz przed kupnem to pomyśl o mfp.
Wrzuć jakiś rysunek tego stołu.
-
Muszę pogrubić:)
Zdjęcie stołu w załączniku.
Projekt z internetu. Jak będzie w realizacji umieszczę link do źródła gdzie znajdują się też plany.
Jesli chodzi o zakup to wybiorę: http://www.forplyt.pl/ (http://www.forplyt.pl/) cenowo z tego co znalazłem jest najtaniej.
-
Jesli chodzi o zakup to wybiorę: http://www.forplyt.pl/ cenowo z tego co znalazłem jest najtaniej.
Sprawdziłem na szybko i wychodzi na to, że na składach budowlanych masz OSB taniej (np. 49 zł / m2 OSB 15 mm)
-
Potrzebuje 4 płyt tak na prawdę a i nie chcę kierowcy ciągać przez całą Warszawę by oszczędzić 2-3 zł na m2.
ale wracając do tematu :) jak je połączyć jak już zakupie?
-
zamiast osb kup mfp - jest duzo lepsza i tańsza.
Ostatnio kolega chyba w castoramie w dobrej cenie kupował
-
Dlaczego lepsza?
-
Do tego zadania mfp lepiej się sprawdzi ( obróbka, wykończenie powierzchni)
-
ma drobniejsze wióry, lepiej sprasowane, nic nie odstaje jak w osb.
wieksza wodoodporność, łatwiejsza obróbka, itp...
-
Widzę, że wątek zmienia trochę charakter :P
Jesli jest to możliwe to bym zmienił jego nazwę i przeniósł do "Krok po kroku (realizacje własne)", do kogo mogę się o coś takiego zgłosić?
-
Do JarkaO - masz przycisk "zgłoś do moderatora"
-
Ten przycisk nie działa. Albo moderator nie działa.
-
Zostało zgłoszone, czas pokaże co dalej z tym wątkiem będzie