Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: jerry56 w 20 Kwietnia 2017, 08:28:12 czas Polski
-
Witam,
z tej strony Jery - stary dziadek z nowym hobby - majsterkowaniem w drzewie. Oglądam czesto materiały na kanale DiD i postanowiłem się tutaj zarejestrować.
Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę, i podzielić się moimi projektami.
pozdrawiam
-
Pytanie "skąd piszesz" musi paść, więc pytam: skąd piszesz? :)
Witaj.
-
w tej chwili z małej drewutni w okolicach Płocka:)
-
majsterkowaniem w drzewie
Chyba wiesz że czepiamy się za to :o :P ;D
Co innego jak majsterkujesz w drewnie :)
I pytanie które musi paść :P
Co na co dzień porabiasz ???
Miło powitać :)
-
Cześć dziadku :)
-
Witam na forum
-
w tej chwili z małej drewutni w okolicach Płocka:)
a masz tam u siebie jakiś kranik z rafinerii ? ;)
Witaj na forum :)
-
Witaj :)
-
Witaj na forum :)
-
Witam.
Masz może wąsy?