Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Marek_26 w 21 Kwietnia 2017, 09:32:24 czas Polski
-
Witam wszystkich!
Jestem z Katowic , czasem coś podłubie w drewnie raz kinkiet raz altanka nic wielkiego :D
Lubie oglądać wasze pomysły.
pozdrawiam serdecznie
Marek
-
Witaj!
-
Cześć :)
-
Powitać miło :)
-
Witaj na forum :)
-
Witam na forum
-
Poślubić fajną rzecz ;)