Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: konik21 w 21 Kwietnia 2017, 14:14:31 czas Polski

Tytuł: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: konik21 w 21 Kwietnia 2017, 14:14:31 czas Polski
Witam Koleżanki i Kolegów!
Nazywam sie Konrad, jestem ze Szczecina. Jestem amatorem majsterkowania, któremu życie nie pozostawiło innego wyboru jak zakochać sie w pracach ręcznych. Mam mały warszatcik w spadku po dziadku i tam głównie naprawiam różne domowe sprzęty. Różne rzeczy w życiu robiłem, między innymi pracowałem trzy lata na budowach w Niemczech. Tam bardzo polubiłem pracę  profesjonalnymi narzędziami, których w moim warsztaciku nie ma i na razie się nie zapowiada. Nie zrażam się i  typowo po polsku radzę sobie tym czym mam. Bardzo jestem ciekaw waszych doświadczeń. Pozrawiam. K.
Tytuł: Odp: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 21 Kwietnia 2017, 14:38:38 czas Polski
Powitać miło :)
Tytuł: Odp: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 21 Kwietnia 2017, 14:42:26 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 21 Kwietnia 2017, 15:09:43 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: kwita w 21 Kwietnia 2017, 16:03:58 czas Polski
Witam i pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: meridox w 21 Kwietnia 2017, 17:57:19 czas Polski
Witaj na forum :)
Tytuł: Odp: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 22 Kwietnia 2017, 06:39:50 czas Polski
Nazywam sie Konrad, jestem ze Szczecina.
Znasz Krzyśka J. ?

Witam.
A co naprawiasz w tym warsztacie?
Tytuł: Odp: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 22 Kwietnia 2017, 07:21:07 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: Witam koleżeństwo :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 22 Kwietnia 2017, 08:08:52 czas Polski
Witaj i powodzenia :)