Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: konik21 w 21 Kwietnia 2017, 14:14:31 czas Polski
-
Witam Koleżanki i Kolegów!
Nazywam sie Konrad, jestem ze Szczecina. Jestem amatorem majsterkowania, któremu życie nie pozostawiło innego wyboru jak zakochać sie w pracach ręcznych. Mam mały warszatcik w spadku po dziadku i tam głównie naprawiam różne domowe sprzęty. Różne rzeczy w życiu robiłem, między innymi pracowałem trzy lata na budowach w Niemczech. Tam bardzo polubiłem pracę profesjonalnymi narzędziami, których w moim warsztaciku nie ma i na razie się nie zapowiada. Nie zrażam się i typowo po polsku radzę sobie tym czym mam. Bardzo jestem ciekaw waszych doświadczeń. Pozrawiam. K.
-
Powitać miło :)
-
Witam na forum
-
Witaj :)
-
Witam i pozdrawiam :)
-
Witaj na forum :)
-
Nazywam sie Konrad, jestem ze Szczecina.
Znasz Krzyśka J. ?
Witam.
A co naprawiasz w tym warsztacie?
-
Cześć :)
-
Witaj i powodzenia :)