Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: ARCZI88 w 02 Maja 2017, 19:19:00 czas Polski
-
Cześć nazywam się Erhard i jestem z województwa opolskiego. I nie, nie jestem tutaj tylko by sprzedawać ale już od dłuższego czasu wchodzę sobie w miarę wolnego czasu na forum by poczytać jakie projekty robicie. Zajmuje się stolarstwem na własne potrzeby i dla znajomych. Pozdrawiam wszystkich ;)
-
Witaj na forum :)
-
Zajmuje się stolarstwem na własne potrzeby
No jak tu zapytać,no jak ::) :P
Z tego się utrzymujesz,czy wykonujesz jakiś inny zawód ???
-to tak do ankiety :P ;D
Miło powitać na forum :)
-
Witam na forum
-
konstruktorem w branży samochodowej
Witamy na forum drewnianym... i nie tylko :)