Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: slalig w 27 Stycznia 2014, 23:42:12 czas Polski
-
Zwrócono mi uwagę więc to bez zbędnej zwłoki czynię...:) mam na imię Sławek (42) lata mieszkam i pracuję w Poznaniu. Prowadzę własne firmy z branży ochrony środowiska jednak od zawsze ciągnęło mnie do majsterkowania w teraz w wolnym czasie czynię...dotychczas były to prace bardziej precyzyjne gdzie zastosowanie ma raczej Dremel 4000 jednak teraz postanowiłem przesiąść się na cięższy sprzęt stąd moja obecność tutaj. Mam do odnowienia trochę rzeczy z drewna i kamienia gdzie po przeczytaniu kilku wątków utwierdziło mnie w przekonaniu iż znalazłem się w doborowym towarzystwie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)
-
Witaj w naszym gronie. Pochwal się pracami jakie wykonałeś mikronarzędziami. Powodzenia.
-
Hej, sprzęt ten ma wiele zastosowań gdyż pozwala pracować nap wiertarce z prędkością nawet 35 000 tys obrotów na min więc gdzie możliwości tradycyjnego sprzętu kończą się na 15 000... z ostatnich prac to wykonałem wzornik systemu napowietrzania częściowo z polipropylenu do aeracji drobnopęcherzykowej, który będzie pracował w biologicznej oczyszczalni ścieków z niskoobciążonym osadem czynnym. Szczególnie duzo pracy było przy dyszach gdzie średnice otworów wylotu różnią się zaledwie o 0,1mm a mają znaczący wpływ na transport ładunku przez pompy mamutowe. Teraz postanowiłem odnowić sobie podłogę teakową w domu więc mój sprzęt odpada, a że mam pewną rękę nie mam wątpliwości iż sobie poradzę szczególnie z Wami:) dlatego tutaj jestem
-
a że mam pewną rękę nie mam wątpliwości iż sobie poradzę szczególnie z Wami:)
ze mną na pewno sobie poradzisz ;D Witam i wybacz za łapanie za słówka ;)
-
witam kolege pp fachu :)
-
Witam ziomka ! :) dobrze trafiłeś