Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: vesiox w 08 Maja 2017, 19:30:21 czas Polski

Tytuł: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: vesiox w 08 Maja 2017, 19:30:21 czas Polski
  Czesc wszystkim! Jestem Wieslaw. Zyje w Litwie,rej Wilenski. Mam prace nie zwiazana ze stolarka,ale mam wolnego czasu i chetnie go spedzam w "garazu" ,tu piluje,strugam,frezuje... lubie to. Chetnie ogladam filmiki i w tym "domu i drewna". Chce sie robic lepiej,dlatego musze sie uczyc :) mam nadzieje,ze znajde sobie cos potrzebnego na forum,no i bezposrednie porady zawodowcow beda jak najbardziej pomocne. Pozdrawiam !
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 08 Maja 2017, 19:33:44 czas Polski
Witaj na forum  :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: meridox w 08 Maja 2017, 19:42:27 czas Polski
Witaj na forum :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 08 Maja 2017, 19:43:28 czas Polski
i ja witam na DiD
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 08 Maja 2017, 20:02:43 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 08 Maja 2017, 20:32:17 czas Polski
Witaj! ;)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 09 Maja 2017, 00:40:10 czas Polski
Litwa... hmmm

Dlubiesz w drewnie czy robisz cos konkretnie?
Widzialem raz piekne, recznie zdobione slupy u klienta z Pulaw, ponoc sciagniete z Litwy.

Powitac, oby forum i nasze rady sluzyly Tobie !
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 09 Maja 2017, 08:28:40 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: vesiox w 09 Maja 2017, 21:26:00 czas Polski
  Robie meble ogrodowe,szafki kuchenne sosnowe,to raczej drobne,nie drogie projekty.. kiedys byly rzeki,jeziora... rybe wylowilem:) teraz inne zajecia w wolny czas,no i bardziej korzystne ze strony materialnej :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 09 Maja 2017, 23:54:07 czas Polski
Nie wazne czy drogie te szafki, nie wazne czym i jak, wazne ze robisz a jesli masz z tego satysfakcje to chyba najwazniejsze. Bo mozna robic za ciezka kase ale jesli sie nie ma satysfakcji to robota niestety zaczyna ciazyc i robi sie gowniana a to przeradza sie zle podejscie do zycia.

Sosnowe meble sa piekne... chociaz nie poweinienem uzywac tego slowa bo w moich ustach to brzmi zle ;D podejslij na forum jakies swoje  rzeczy co robiles i nie przejmuj sie czy to sprzed 10 lat czy sprzed 2 dni. Moze sie okazac ze moze My cos lykniemy od Ciebie, jakas mysl techniczna albo projekt wizualny.
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: vesiox w 10 Maja 2017, 20:12:19 czas Polski
 Nie mysle ,ze jest czym pochwalic sie,choc moze kiedys :) To juz jestem "swoim"? :) dzieki :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 11 Maja 2017, 07:53:50 czas Polski
Pochwal się, pochwal, nie marudź :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 11 Maja 2017, 08:00:21 czas Polski


  Chce sie robic lepiej,

Też bym chciał ale za późno bo tata mnie już dawno zrobił ;D
Witam
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 11 Maja 2017, 08:58:06 czas Polski
Witaj rodaku i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 11 Maja 2017, 22:55:45 czas Polski
Witam i ja. A co... ;)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 18 Maja 2017, 18:40:21 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 19 Maja 2017, 09:37:02 czas Polski
Bo mozna robic za ciezka kase ale jesli sie nie ma satysfakcji to robota niestety zaczyna ciazyc i robi sie gowniana a to przeradza sie zle podejscie do zycia.
Dokładnie takie osoby spotkałem w swoim życiu.
Jak wychodzili do pracy to po cichu mówili sobie że to "kara"
Żadnej przyjemności z pracy to męka ... ja ze swojej wykonanej dla kogoś pracy byłem dumny :)
"Byłem" bo teraz jestem rencistą.