Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Wjater w 29 Stycznia 2014, 21:59:49 czas Polski
-
Witam wszystkich.
Mam na imię Piotrek, w tym roku skończę 18 lat. Ze stolarstwem właściwie miałem bardzo mało wspólnego, około rok temu zacząłem się tym interesować za sprawą internetu (w dużym stopniu dzięki Domidrewno ;)) no i muszę przyznać, że bardzo mi się to spodobało. Uczę się w zawodzie mechanik lotniczy, gdybym miał jeszcze raz wybierać szkołę możliwe że byłoby to coś związanego z drewnem, no ale... Jak na razie dopiero staram się skompletować potrzebny sprzęt - co wymaga nakładu funduszy których oczywiście nie ma - dlatego nie mogę pochwalić się wieloma realizacjami.
Pozdrawiam.
-
Witaj, powodzenia w rozwijaniu swoich zainteresowań no i sponsora na pierwsze narzędzia ;D
Pozdrawiam
ugfu
-
Witaj Piotrze. Trzymam kciuki!
-
No proszę .... lotnik :)
Witamy na Domidrewno ;)
-
Witaj. Możesz połączyć wyszkolenie z nowym hobby i zbudować mały samolot z drewna :). Powodzenia.
-
Witam kolejnego fana lotnictwa! :D
A że forum stolarskie - to i fana dłubania w drewnie! :)
-
Miło powitać ;)
-
Samolot samolotem ale drewniane śmigło to by było coś...
-
ale drewniane śmigło to by było coś...
Wobec tego czekamy na śmigło.
-
Witam. Grunt to się nie poddawać.
-
Witaj :) skąd jesteś , gdzie masz praktyki ?
-
Witam,
Cię serdecznie.
-
skąd jesteś , gdzie masz praktyki ?
Jestem z okolic Białej Podlaskiej a uczę się w Świdniku, praktyk jeszcze nie mam bo jakoś nas tak omijają cały czas.