Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Wjater w 29 Stycznia 2014, 21:59:49 czas Polski

Tytuł: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Wjater w 29 Stycznia 2014, 21:59:49 czas Polski
Witam wszystkich.
Mam na imię Piotrek, w tym roku skończę 18 lat. Ze stolarstwem właściwie miałem bardzo mało wspólnego, około rok temu zacząłem się tym interesować za sprawą internetu (w dużym stopniu dzięki Domidrewno  ;)) no i muszę przyznać, że bardzo mi się to spodobało. Uczę się w zawodzie mechanik lotniczy, gdybym miał jeszcze raz wybierać szkołę możliwe że byłoby to coś związanego z drewnem, no ale... Jak na razie dopiero staram się skompletować potrzebny sprzęt - co wymaga nakładu funduszy których oczywiście nie ma - dlatego nie mogę pochwalić się wieloma realizacjami.
Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Karol Kolanowski - KK Make w 29 Stycznia 2014, 22:30:37 czas Polski
Witaj, powodzenia w rozwijaniu swoich zainteresowań no i sponsora na pierwsze narzędzia ;D

Pozdrawiam
ugfu

Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 29 Stycznia 2014, 23:27:47 czas Polski
Witaj Piotrze. Trzymam kciuki!
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 29 Stycznia 2014, 23:48:24 czas Polski
No proszę .... lotnik :)

Witamy na Domidrewno ;)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 29 Stycznia 2014, 23:50:55 czas Polski
Witaj. Możesz połączyć wyszkolenie z nowym hobby i zbudować mały samolot z drewna :). Powodzenia.
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: MarcinW w 29 Stycznia 2014, 23:54:06 czas Polski
Witam kolejnego fana lotnictwa! :D
A że forum stolarskie - to i fana dłubania w drewnie! :)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 30 Stycznia 2014, 09:34:59 czas Polski
Miło powitać  ;)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Wjater w 30 Stycznia 2014, 10:14:37 czas Polski
Samolot samolotem ale drewniane śmigło to by było coś...
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 30 Stycznia 2014, 10:20:00 czas Polski
ale drewniane śmigło to by było coś...
Wobec tego czekamy na śmigło.
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: piotrek w 30 Stycznia 2014, 21:31:25 czas Polski
Witam. Grunt to się nie poddawać.
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 30 Stycznia 2014, 22:06:46 czas Polski
Witaj  :) skąd   jesteś   , gdzie masz praktyki  ?
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 30 Stycznia 2014, 22:43:09 czas Polski
Witam,

Cię serdecznie.
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Wjater w 31 Stycznia 2014, 00:47:52 czas Polski
skąd   jesteś   , gdzie masz praktyki  ?

Jestem z okolic Białej Podlaskiej a uczę się w Świdniku, praktyk jeszcze nie mam bo jakoś nas tak omijają cały czas.