Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Daraas w 09 Maja 2017, 11:48:08 czas Polski
-
Witam wszystkich forumowiczów :)
Jestem majsterkowiczem początkującym w drewnie i po przejrzeniu kilku postów postanowiłem dołączyć do społeczności :)
Na razie jestem na początku drogi przy gromadzeniu narzędzi, za kilka tygodni jak pozwoli pogoda i kasa, planuję postawić na działce jakiś mały domek/warsztat i wyposażyć go odpowiednio :)
Mam nadzieję znaleźć tu sporo inspiracji, a po realizacjach chętnie podzielić się efektami.
-
Witaj
-
Witaj Darku! Budy-Grzybek coś Ci mówią czy też moja nowa kula szklana kłamie? :)
-
Budy Grzybek :) od 2 lat mieszkam ;) piękna okolica mnie urzekła i wyprowadziłem się tu z zasmogowanej stolicy ;)
-
Budy Grzybek :) od 2 lat mieszkam ;) piękna okolica mnie urzekła i wyprowadziłem się tu z zasmogowanej stolicy ;)
A czyżbyśmy się znali może ? przecież nie podawałem żadnych miejscowości ..
-
Kerry ma kule...nawet dwie...krysztalowe..i ON WIE...
Hej Darku, inspiracji tutaj wiele..i to nie tylko stolarskich :).
Witaj na forum!!
-
Witaj.
Kerrego się nie bój, to Chuck Norris internetów, przeczytał je wszystkie, dlatego wie więcej niż zdołasz spamiętać.
-
Witaj na forum :)
-
Witaj :)
-
Witam na forum
-
Powitac!
Tnij i lacz, strugaj i szpachluj ;D
Oby forum dostarczylo Ci tyle wiadomosci ile tylko potrzebujesz!
-
Witam na DiD 8)
-
Cześć :)