Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Daraas w 09 Maja 2017, 11:48:08 czas Polski

Tytuł: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: Daraas w 09 Maja 2017, 11:48:08 czas Polski
Witam wszystkich forumowiczów :)

Jestem majsterkowiczem początkującym w drewnie i po przejrzeniu kilku postów postanowiłem dołączyć do społeczności :)
Na razie jestem na początku drogi przy gromadzeniu narzędzi, za kilka tygodni jak pozwoli pogoda i kasa, planuję postawić na działce jakiś mały domek/warsztat i wyposażyć go odpowiednio :)
Mam nadzieję znaleźć tu sporo inspiracji, a po realizacjach chętnie podzielić się efektami.
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 09 Maja 2017, 12:22:30 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 09 Maja 2017, 12:28:55 czas Polski
Witaj Darku! Budy-Grzybek coś Ci mówią czy też moja nowa kula szklana kłamie? :)
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: Daraas w 09 Maja 2017, 12:54:29 czas Polski
Budy Grzybek :) od 2 lat mieszkam ;) piękna okolica mnie urzekła i wyprowadziłem się tu z zasmogowanej stolicy ;)
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: Daraas w 09 Maja 2017, 12:58:43 czas Polski
Budy Grzybek :) od 2 lat mieszkam ;) piękna okolica mnie urzekła i wyprowadziłem się tu z zasmogowanej stolicy ;)

A czyżbyśmy się znali może ? przecież nie podawałem żadnych miejscowości ..
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 09 Maja 2017, 13:00:25 czas Polski
Kerry ma kule...nawet dwie...krysztalowe..i ON WIE...
Hej Darku, inspiracji tutaj wiele..i to nie tylko stolarskich :).

Witaj na forum!!
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: bobbobson w 09 Maja 2017, 14:10:21 czas Polski
Witaj.

Kerrego się nie bój, to Chuck Norris internetów, przeczytał je wszystkie, dlatego wie więcej niż zdołasz spamiętać.
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: meridox w 09 Maja 2017, 15:29:37 czas Polski
Witaj na forum :)
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 09 Maja 2017, 16:24:45 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 09 Maja 2017, 22:27:42 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 09 Maja 2017, 23:47:21 czas Polski
Powitac!

Tnij i lacz, strugaj i szpachluj ;D

Oby forum dostarczylo Ci tyle wiadomosci ile tylko potrzebujesz!
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 10 Maja 2017, 14:22:13 czas Polski
Witam na DiD 8)
Tytuł: Odp: kłaniam się nisko :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 18 Maja 2017, 18:36:00 czas Polski
Cześć :)