Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Nożyk w 16 Maja 2017, 13:30:17 czas Polski
-
Siems
Nożyk, to nie od kieleckiego ;)
Zasadniczo jestem elektrykiem/energetykiem, lecz jak to na prowincji bywa stolarka, ślusarka czy inne rękodzielnictwo nie jest mi obce.
Po długotrwałym czajeniu się Tu jak i na YT postanowiłem się ujawnić.
Jestem dzieckiem stanu wojennego, lubię bimber i swojskie wyroby (a najbardziej swojskie dziewczyny 8)).
Pozdrowionka
-
(http://images.clipartlogo.com/files/images/44/446830/red-approved-stamp-clip-art_t.jpg)
Powitać!
-
Z Twoimi zainteresowaniami dobrze trafiłeś :)
Cześć!
-
bwahaha...
dooobre przywitanie ;)
Witaj na forum!!
Elektryk - bardzo fajnie....
-
Witam na forum
-
Witaj
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witaj :)
-
Witaj na forum :)
-
Coś czuję że mam się swój człowiek trafił ;D witam
-
lubię bimber i swojskie wyroby (a najbardziej swojskie dziewczyny 8) ).
Znaczy kawaler ;D
Bo ja (my)to na dieeecie... :D
Miło powitać ;)
-
Znaczy kawaler ;D
Taaaa, kawaler, się uśmiałem ;)
To, że lubię kluski z dziurką nie oznacza zaraz, że nie mam czasami ochoty na pierożki :D :D
-
ochoty na pierożki
Z grzybami i skwarkami ;D
-
Bardzo oryginalne przywitanie :D Witam
-
No cóż, skoro już się znamy to dodam tak na marginesie, że jeżdżę na moto walcząc ze stereotypami motocyklowych chamów i dawców, że jak by co to mieszkam niedaleko miasta "świętej wierzy" jak to śpiewał Muniek i że zostanę tu u Was na dłużej lub całkiem długo bo fajnie tu macie.
Pozdro.
-
jeżdżę na moto walcząc ze stereotypami motocyklowych chamów
Walcz chłopie bo jak lubię motocykle tak przedwczoraj bym jednego takiego ściągnął po tym jak zaczął mnie wyprzedzać na podwójnej ciągłej...
-
Choć Polska ma bogatą tradycję motocyklową, to niestety sporo takich kwiatków się trafia. Sądzę że to kwestia pokoleniowa i naturalnej selekcji.