Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kfadrat_prawdziwy w 18 Maja 2017, 12:23:39 czas Polski
-
Mam na imię Sławek, ponad 40 lat, miejsce zamieszkania obecnie Marki.
Z wykształcenia cukiernik, wyrobnik wykończeniowy o rosnącym zacięciu do dłubania w drewnie i pochodnych.
Pewnie jakieś pozostałości w genach po dziadku, który był stolarzem, piekarzem i muzykiem :)
Jako, że czas odstąpić najmłodszemu jego pokój, mój 'warsztat stolarski' przenoszę obecnie do spiżarni (6m2).
Co jakiś czas oglądam materiały "Domu..." zarejestrowałem się na forum by odnaleźć jeszcze kogoś, kto wpakował się w genialny i jakże oszczędny (sarkazm) zakup pilarki stołowej Titana i ma z nią same kłopoty :).
Miłego dnia Państwu.
-
Witam na fotrum jako pierwszy 8)
-
Witam kolegę z okolic
-
witaj na forum :)
-
Witaj :)
-
Witam na forum
-
Witam. Chyba nikt takiej pilarki na forum nie ma...
Ale szukaj.
-
Cześć :)