Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: maximGTF w 01 Czerwca 2017, 10:33:05 czas Polski
-
Jak w temacie, może komuś się wala po warsztacie.. :-) Mam 140cm ale nie chce mi się jej wozić na montaże bo rzadko tnie się po długości.
-
Mogę się zamienić, mam dwie 70
Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
140 musi zostać, sprawdza się w garażu.
-
Szkoda