Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: olekalek w 01 Lutego 2014, 11:20:45 czas Polski
-
Witam .Szafa Stara tak jak na załączonym zdjęciu.Jest bardzo pojemna niestety nie posiadam zdjęć środka .Stan drewna oceniam na dobry to naprawdę bardzo ładny mebel ( nie to co te dzisiejsze wiórowe meble)prawdopodobnie łódzkie zakłady mebli etykieta była ale przez lata wyblakła możliwe lata 50 lub wcześniej .Możliwa zamiana za Drewno :Krawędziaki ,podbitka w razie pytań proszę pisać na meila pozdrawiam
http://tablica.pl/oferta/stara-szafa-bardzo-ladny-mebel-zamiana-za-podbitka-krawedziak-CID628-ID4PP4T.html (http://tablica.pl/oferta/stara-szafa-bardzo-ladny-mebel-zamiana-za-podbitka-krawedziak-CID628-ID4PP4T.html)