Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: komseba w 01 Lutego 2014, 12:19:56 czas Polski
-
Kłaniam się nisko :D , na imię mi Sebastian. Jakoś tak niechcący i zupełnie przypakiem ;D , szukając inspiracji i nauki znalazłem się wśród tego dostojnego grona. Zajmuję się budowlanką , a z racji tego , że tato , brat, sąsiad i jego syn to stolarze to nie sposób nie obcować z drewnem. Czas poszerzyć swoją wiedzę , a wygląda na to, że nie mogłem trafić lepiej. Pozdrawiam wszystkich z panem Jarkiem na czele.
-
Witam,
No lepiej zacząć nie mogłeś ;)
-
Witaj. Powodzenia :)
-
Witam :)
z racji tego , że tato , brat, sąsiad i jego syn to stolarze to nie sposób nie obcować z drewnem. Czas poszerzyć swoją wiedzę
Mam wrażenie że chciałbyś błysnąć wiedzą przed tatą,bratem,sąsiadem i jego synem :) :D ;D (to był żart myślę że się nie gniewasz?) :P
-
witam kolegę po fachu
-
Witamy ;)
Ja miałem tak samo, tyle że ja się wżeniłem w ekipę stolarzy - praktycznie nie miałem wyboru co dalej mam robić w życiu hehehe Oczywiście ŻAŁUJĘ tego... że tak późno się za to zabrałem ;)))))
-
Witam. I budowlanka i stolarka nieraz idą w parze.