Forum stolarskie Domidrewno.pl

Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: adaman w 16 Czerwca 2017, 08:52:48 czas Polski

Tytuł: Szyna do zagłębiarki
Wiadomość wysłana przez: adaman w 16 Czerwca 2017, 08:52:48 czas Polski
Mam pytanko, czy szyna do makiety sp6000 będzie pasować do scheppach pl55? Mam w planach zakup makity, ale to za jakiś czas, a długa szyna potrzebna mi na już
Tytuł: Odp: Szyna do zagłębiarki
Wiadomość wysłana przez: fyme w 16 Czerwca 2017, 09:39:19 czas Polski
Tu masz porównanie Makity do Woodstara (klona jak scheppach) http://michael-hild.blogspot.com/2011/12/vergleichstest-woodster-divar-55.html Jest tam też o szynach ale mój niemiecki jest zerowy więc poczytasz sam :)
Tu jeszcze Scheppach na szynie Festoola http://www.holzwerken.net/Blog/Heiko-Rech/Schienen-Adapter-Saegen.-Was-passt-wo

A tu zajdziesz stwierdzenie że szyna festool to w zasadzie to samo co makita http://forum.domidrewno.pl/pily-28/szyny-prowadzace/
Tytuł: Odp: Szyna do zagłębiarki
Wiadomość wysłana przez: adaman w 16 Czerwca 2017, 10:13:18 czas Polski
Dzięki, teraz mam jasność