Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sb84 w 19 Czerwca 2017, 02:58:09 czas Polski
-
Sławek, na co dzień IT, a prze filmy Jarka na YT zacząłem kręcić się wokół "stolarki" przez malutkie s :)
Pozdrawiam wszystkich członków forum.
-
Witam na forum specyficznym...
Skąd piszesz?
-
Witam na forum
-
Nie no znowu IT :o WTF ???
IT go home!!!
Dobrze chociaż, że imiennik.
Witaj Sławku i miłego strugania...................................................wariata. ;)
-
Skąd piszesz?
Krasnobród
sielsko, roztoczowo, 20km od Zamościa
-
Krasnobród
sielsko, roztoczowo, 20km od Zamościa
To w Polsce? :P
Witam następnego IT-oszołoma. Nie obrażaj się, z ust (klawiatury) kolegi po fachu to nie obelga ;)
-
Krasnobród
sielsko, roztoczowo, 20km od Zamościa
To w Polsce? :P
Witam następnego IT-oszołoma. Nie obrażaj się, z ust (klawiatury) kolegi po fachu to nie obelga ;)
Jeszcze tak. Pilnuję wschodniej granicy ;-)
-
Cześć :)
-
Cześć!