Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Dawid.S w 24 Czerwca 2017, 16:57:05 czas Polski
-
Witam wszystkich forumowiczów! :)
Mam na imie Dawid, lat 28. Z wykształcenia elektryk, z zawodu serwisant turbin wiatrowych.
Stolarstwo traktuje jako hobby i coś co daje odpoczynek mimo pracy :)
Zarejestrowałem się nie po to by zadawać pytania a szukać odpowiedzi w tematach mnie interesujacych :)
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że nikomu za skórę nie zajde. ;D
-
Witaj na forum
-
witaj na forum :) skąd jesteś?
-
Dobry
-
Dzieki za miłe powitanie :)
Jestem z wiochy pod Stargardem :) Zachodniopomorskie :)
-
Witaj
-
Witam
-
Witam na forum
-
Cześć :)