Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: zibiuu w 25 Czerwca 2017, 22:45:47 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: zibiuu w 25 Czerwca 2017, 22:45:47 czas Polski
Witam jestem Zibi mieszkam na ŚLĄSKU buduje wiato altanę
Jestem amatorem ciesielskim ale sporo czytam i słucham fachowców
Pozdrawiam
Moje pytanie
http://forum.domidrewno.pl/hyde-park-did/ocena-projektu-wiaty-garazowej/15/

Witam mam pytanie odnośnie wiaty garażowej
Chce zrobić taką samą wiatę  jak matix1505
Tylko moja ma inne wymiary i elementy.
Wiata będzie miała 5,8m x 4m (długość szerokość)
wysokość 3,5m do spadu 3m
słupy z przodu wiaty (3m) chce dać 100x200  4 sztuki (osiowo)
reszta elementów według projektu
Mam pytanie o rozstaw słupów nośnych, ponieważ na ścianie do której będzie przytwierdzony garaż jest wejście na stryszek
Pasuje mi rozstaw
słup -(140cm przerwa)-słup-(200cm przerwa)-słup-(200cm przerwa)-słup
czy może tak?
słup -(140cm przerwa)-słup-(260cm przerwa)-słup-(140cm przerwa)-słup

Ten drugi rozstaw powiedzmy taki trochę symetryczny
Na dachu będzie tzw delówka heblowane deski z odzysku 35mm grubości na to gont
Mieszkam na Śląsku
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 25 Czerwca 2017, 23:20:30 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Salbertone w 25 Czerwca 2017, 23:21:34 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 25 Czerwca 2017, 23:27:24 czas Polski
Siema z rana ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 25 Czerwca 2017, 23:44:28 czas Polski
Powitać!
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 26 Czerwca 2017, 10:53:18 czas Polski
Cześć :)