Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tomasko w 30 Czerwca 2017, 10:26:53 czas Polski

Tytuł: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 30 Czerwca 2017, 10:26:53 czas Polski
Witam
Sprawdzałem Allegro i jest tego pełno  ???
Chcę kupić tani głośnik bezprzewodowy , ale nie taki za 20 zł.
Mogę wydać do 40 zł.
Czy znajdę coś w miarę dobrej jakości dźwięku?
Chodzi mi głównie żeby głośnik w prosty sposób przestawiało się z laptopa na telefon i odwrotnie.
No i dźwięk żeby nie był tylko sam "cienki" głosik lubię jak słychać basy  8)

Mam pytanie co byście mi polecali kupić w tej lub podobnej cenie?
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 30 Czerwca 2017, 10:43:33 czas Polski
Za 40zł???
Nie chciałeś czasem napisać 400zł?
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 30 Czerwca 2017, 11:00:35 czas Polski
Mam pytanie co byście mi polecali kupić w tej lub podobnej cenie?
W podobnej cenie to niestety nic.
Ja posiadam TAKIE (https://www.sony.pl/electronics/glosniki-bezprzewodowe/srs-xb3) coś i se chwalę.
Miałem kilka chińczyków w rękach, lecz niestety lepiej grały wbudowane głośniki w telefonie.
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 30 Czerwca 2017, 11:04:29 czas Polski
Nie... napisałem dobrze za około 40 zł
To co za mniej jak 100 zł  to nic co by grało w miarę dobrze to nie znajdę?

A co z tymi głośnikami co są po 20 zł?
Czy te najtańsze to tylko mają cichy i piskliwy dźwięk?
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 30 Czerwca 2017, 11:10:46 czas Polski
Nożyk

Tak ten Sony głośnik jest super.
A mam pytanie czy bateria potrafi naprawdę tak długo wytrzymać?
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 30 Czerwca 2017, 11:22:23 czas Polski
Mam dwa głośniki BT:
- Creative D100 (https://www.ceneo.pl/7833008)
- Marshall Kilburn (https://www.ceneo.pl/40326980)

Pierwszy gra.. hmm.. da się tego posłuchać.
Drugi gra już przyzwoicie chociaż trochę cicho i to zależy gdzie stoi (na czym, przed czym itp).

Dlatego mając budżet sporo większy nie wyobrażam sobie by za 40zł (nawet do 100zł) kupić cokolwiek co spełnia Twoje kryteria.

P.S.
Zapomniałem, mam jeszcze tego typu cudo (https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/glosnik-tracer-stream-czarny?gclid=Cj0KEQjw7dfKBRCdkKrvmfKtyeoBEiQAch0egVRRXFe7FvXwrsL1hU-k5RvBDUxxqLDjpnfE8UVmqa8aAtGL8P8HAQ&gclsrc=aw.ds)
Nie wiem nawet gdzie to leży, kupiłem dziecku ale z tego kompletnie nie da się korzystać. To zwykły śmietnik.
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 30 Czerwca 2017, 11:31:33 czas Polski
P.S.Zapomniałem, mam jeszcze tego typu cudo
Tak te cudo na Allegro można juz kupić za 25 zł
Dzieki za pomoc
P.S.
Ten Marshall co ma w sobie że kosztuje tak dużo
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: kerry w 30 Czerwca 2017, 11:35:07 czas Polski
W Tesco było za 19,90. "Akumulatorek" wytrzymał dwa miesiące. Tesco przyjęło reklamację i WYSŁAŁO to do producenta(?!). Po dwóch tygodniach oddali kasę. Poszedłem się upić z radości:)
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 30 Czerwca 2017, 11:38:23 czas Polski
...A mam pytanie czy bateria potrafi naprawdę tak długo wytrzymać?
Ciężko powiedzieć, bo nigdy testów nie robiłem, wszystko zależy jak się go użytkuje (jak często, jak długo, jak głośno etc.),
Ale spokojnie od kilku do kilkunastu godzin ciągłej pracy wytrzymuje.
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 30 Czerwca 2017, 11:40:00 czas Polski
Ten Marshall co ma w sobie że kosztuje tak dużo
To Marshall :)
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: Andriu w 30 Czerwca 2017, 12:30:30 czas Polski
jak chcesz dobrego dźwięku  to głośnik  jbl flip i tu od zasobności portfela można wybierać, nawet wodoodporne . 
kolega kupił synowi  takiego za 1300 zł  i dawał na maxa  piękny dźwięk
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 30 Czerwca 2017, 12:32:46 czas Polski
Fakt, że te JBL grają świetnie, u nas trener na sali gimnastycznej tego używał i byłem w szoku,
Tylko kolega pisał o budżecie do 100zł :/
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: Drewniany Cukiernik w 30 Czerwca 2017, 14:19:34 czas Polski
JBL GO kupisz już w okolicy 100 na allegro Ale w sklepach RTV kupisz bodajże za 120 a polecam bateria wytrzymuje kilka godzin i jakoś dźwięku jest bardzo dobra jak za tą cenę

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: carpenter w 30 Czerwca 2017, 16:34:03 czas Polski
ja używam jbl clip 2, bardzo dobra jakość dźwięku, wodoodporny, przewodowy oraz bezprzewodowy, działa jak zestaw głośnowówiący.
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 30 Czerwca 2017, 20:41:21 czas Polski
Moja żona na swięta kupiła mi cudeńko jak na zdjęciu.
Żeby opisać trzeba posłuchać.
Ma wszystko. Moc, jakość, basy i soprany.
Bose Soundlink mini.

Warte każdej złotówki.
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 30 Czerwca 2017, 20:46:15 czas Polski
Widzę po waszych opiniach że nie ma sensu kupować nic taniego.
A  jaki byłby najlepszy w cenie za około  100 zł?
Tu może nie potrzebuję konkretnego modelu , ale chociaż która marka w takiej cenie?
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: kozio w 30 Czerwca 2017, 20:50:22 czas Polski
Poszedłem się upić z radości:)
Nie mów że wszystko przepiłeś na raz ;D

ja mam w skrzynce ze sklejki przewodowe, ale u klienta znalazłem creativ d100. przetestowałem przez kilka godzin. Grały ale basu nie było za wiele ;)

"czarny wyprz"  ;D

http://allegro.pl/glosnik-creative-d100-bluetooth-aux-czarny-wyprz-i6851258905.html
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: bushmaster w 30 Czerwca 2017, 22:45:40 czas Polski
Do 100 zł to kupisz MEDIA-TECH MT3145 .
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: Drewniany Cukiernik w 30 Czerwca 2017, 23:55:09 czas Polski
http://allegro.pl/jbl-go-glosnik-bezprzewodowy-bluetooth-i6849617352.html

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 01 Lipca 2017, 01:15:55 czas Polski
Blaupunkt bps-1
Kupiłem w Anglii za około 120 złotych.  Świetna jakość dźwięku. Co najważniejsze stereo. Bo większość tych małych głośników to mono. 
Bas też niczego sobie. Gra głośno a bateria trzyma około 10 godzin
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: kerry w 01 Lipca 2017, 10:41:35 czas Polski
ale u klienta znalazłem creativ d100
Klient ich szuka do tej pory? :)
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 01 Lipca 2017, 15:12:46 czas Polski
JBL GO jak za stówke jest naprawdę w porządku. Wytrzymały i fajnie gra. Choć trochę pył zbiera w warsztacie.
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 01 Lipca 2017, 15:59:16 czas Polski
Kupiłem tak jak doradzaliście.
Mam JBL mini go
119 zł
Sprawdzałem w sklepie jak grają inne tańsze i JBL był najlepszy jakie były w sklepie.
Dzięki wszystkim za pomoc
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 04 Lipca 2017, 00:25:24 czas Polski
Pewnie większość z was wie, ale ja niedawno wpadłem na to na ebay. Adapter bluetooth na aux, i wszystko co ma wejście aux staje się odbiornikiem z bluetooth :-) za 15 złotych rozbudowalem moje radio w aucie o funkcje bluetooth.  Polecam
Tytuł: Odp: Głośnik bezprzewodowy do telefonu\laptopa
Wiadomość wysłana przez: Andriu w 04 Lipca 2017, 09:47:52 czas Polski
mino go daje rade ostatnio moja szwagierka  (młoda przedszkolanka) na obronie  pracy mgr robiła prezentacje  z użyciem  mojego sprzęciku i zachwyciła  komisję  tym sprzęcikiem, jakie  to malutkie a taki piękny dźwięk. podobnie jak byłą na praktyce  w przedszkolu i puszczała  muzyczkę  dzieciakom  i przygotowywała dzieciaki na przedstawienie  na dzień matki używając  tego głośniczka i nie musząc taszczyć  sprzętu  hifi. babki w przedszkolu były zachwycone.