Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Frezarki => Wątek zaczęty przez: robertus69 w 03 Lutego 2014, 21:40:55 czas Polski
-
Witam wszystkich:)
Prosze o wasze spostrzerzenia odnośnie tych plastikowych zderzaków w dominie. Słyszalem od pewnej osoby ze metalowe sa duzo lepsze bo te plastikowe wymagaja częstych wymian ze względu na tracenie dokładności (wyrabiaja sie). Proszę o opinie:
Jak z ich uzytkowaniem?
Jakie plusy i minusy odnośnie poprzednich bolców metalowych?
Czy ewentualnie mozna w profesjonalny sposob przerobic te plastikowe na metalowe?
pozdrawiam
-
Dlaczego zawsze na mnie trafiają takie pierwsze posty nowych forumowiczów?
Nie żebym był jakąś złośliwą francą ale kolejnemu "nowemu" przypominam, że jest taki dział "Przedstaw się" gdzie umieszczamy PIERWSZY wpis na forum. Bez tego raczej trudno liczyć na sensowną pomoc i życzliwość innych forumowiczów... :)
-
... Nie żebym był jakąś złośliwą francą ....
:)))))))
-
Faktycznie, zapomnialem. Przepraszam ze sie nie przedstawilem, ale juz to nadrobilem:)
Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
-
Pomozecie mi w zwiazku z tematem? Wiele osob uzywa domina wiec napewno macie cos do powiedzenia
Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
-
plusy takie ze metalowe wchodza w zrobione gniazda
plastikowe , nie
za to plastikowe tansze :)
-
Ale trzeba je wymieniać co jakiś czas?
Wyrabiaja sie?
-
Czy można wymienić plastikowe na metalowe ? Jaki jest numer części metalowych ? Może jakiś doświadczony użytkownik wie :)
-
Ja dzwonilem do serwisu festoola i powiedzieli mi ze nie mozna zalozyc metalowych i stwierdzili ze z plastikami nie ma zadnych problemów, a pewna osoba narzekala ze musi co 3 miesiace wymieniac bo sie wyrabiaja i gubia wymiar, wiec nie wiem co o tym myslec
-
Dzięki za info :) Zamówię więc sobie zapasowe.
-
A cos ci sie z nimi stalo? Jak sie pracuje na tych plastikowych zderzakach?
Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
-
Nic się nie stało pracuje się normalnie. Ale jak można coś ulepszyć...... :)
-
No to dobrze. Wiec chyba kupie nowa:)
Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
-
No i stalo sie:) zostalem szczesliwym posiadaczem domina:)
Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
-
No to gratulowac -to jedno z najbardziej używanych narzedzi elektrycznych u mnie w warsztacie
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
-
Witam !
Można wymienić na metalowe bolce ale wraz z całym stołem. Przedstawiciel festoola miał mi to ogarnąć za około 300 zł
-
Witam Forumowiczów!
chciałbym sprostować ostatnią wypowiedź "kusterka":
obecnie stoły z bolcami są już niedostępne, więc nie ma możliwości zamiany.
Pozdrawiam
-
ja mam prozaiczne pytanie ? czemu festool przeszedl na plastokowe ograniczniki , co przemawia za takim rozwizaniem ???
-
Jeżeli mnie pamięć nie myli to był to patent innej firmy (chyba że myli )
-
Z tej samej przyczyny jak to że żarówki nie świecą tak długo jak dawniej.
Kasa i pazerność koncernów, ale one powiedzą że to ekonomia i optymalizacja.