Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Balik w 02 Lipca 2017, 19:17:09 czas Polski
-
Witam
Nazywam się Bartosz.
Jestem amatorem/hobbystą stolarstwa, choć zdarzało mi się pracować zawodowo przy produkcji i montażu mebli (głównie płyta). Od kilku lat kompletuję warsztat i dłubię przy domu (schody jesionowe, regały, meble, mała architektura itp.).
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
-
Witaj
-
Witaj
-
Witam
-
Witam na forum
-
Witaj.
A jak masz na imię? ;)
-
Ja strugam patyki ale tez fajnie
powitac
-
Witaj na forum :)
-
Witam cie Balik
Moja żona mówi na paczki baliki
-
Cześć
-
Cześć :)
-
Dobry