Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kps w 09 Lipca 2017, 00:41:00 czas Polski
-
Witam Wszystkich,
Nazywam się Krzysiek, 28 lat.
Dopiero co kończę wyposażać swoją własną stolarnię. Wcześniej pracowałem w Anglii, w firmie w której robiliśmy meble
dla restauracji. Dużo się nauczyłem dużo youtuba naoglądałem a teraz chcę zrobić trochę mebli i zacząć je sprzedawać.
Zapał mam duży, nie lubię weekendów bo żona zabrania w niedzielę iść ciąć, ogólnie to warsztatoholik, siedział bym tam
i dłubał całe dnie.
Pozdrawiam!
Krzysiek
-
Witam na forum
-
koncz wyposazac warsztat, nie ogladaj YT yulko kombinuj sam, sprzedawaj mebelki, w weekendy wiaz zone do lozka jak spi i idz na warsztat ;D
powitac
-
Hahaha Quib! Dobra rada!
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Bierz żonę na warsztat... niech pomaga ;) witam
-
Bierz żonę na warsztat...
I w sumie chłop dalej nie wie co robić ;D
Powitać
-
No jak to co ???
500+ ;D
Miło powitać :)
-
Witaj na forum :)
a żonie powiedz że jak w niedziele idzie do sklepy kasę wydać to ty idziesz do warsztatu kasę zarobić
-
Witam
-
Witaj :)
-
nie lubię weekendów bo żona zabrania w niedzielę iść ciąć, ogólnie to warsztatoholik, siedział bym tam
i dłubał całe dnie.
Wielu z nas tak ma :D
Cześć!