Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kps w 09 Lipca 2017, 00:41:00 czas Polski

Tytuł: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: kps w 09 Lipca 2017, 00:41:00 czas Polski
Witam Wszystkich,

Nazywam się Krzysiek, 28 lat.
Dopiero co kończę wyposażać swoją własną stolarnię. Wcześniej pracowałem w Anglii, w firmie w której robiliśmy meble
dla restauracji. Dużo się nauczyłem dużo youtuba naoglądałem a teraz chcę zrobić trochę mebli i zacząć je sprzedawać.
Zapał mam duży, nie lubię weekendów bo żona zabrania w niedzielę iść ciąć, ogólnie to warsztatoholik, siedział bym tam
i dłubał całe dnie.

Pozdrawiam!
Krzysiek
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 09 Lipca 2017, 02:50:24 czas Polski
Witam na forum
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 09 Lipca 2017, 07:46:12 czas Polski
koncz wyposazac warsztat, nie ogladaj YT yulko kombinuj sam, sprzedawaj mebelki, w weekendy wiaz zone do lozka jak spi i idz na warsztat ;D

powitac
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: kps w 09 Lipca 2017, 10:36:25 czas Polski
Hahaha Quib! Dobra rada!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: kozio w 09 Lipca 2017, 14:56:52 czas Polski
Bierz żonę na warsztat... niech pomaga ;) witam
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 09 Lipca 2017, 15:06:08 czas Polski


Bierz żonę na warsztat...

I w sumie chłop dalej nie wie co robić ;D

Powitać
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 09 Lipca 2017, 15:13:50 czas Polski
No jak to co ???
500+ ;D
Miło powitać :)
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: meridox w 09 Lipca 2017, 16:00:52 czas Polski
Witaj na forum :)
a żonie powiedz że jak w niedziele idzie do sklepy kasę wydać to ty idziesz do warsztatu kasę zarobić
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: Salbertone w 09 Lipca 2017, 20:00:23 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 10 Lipca 2017, 09:19:23 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam Stolarzy!
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 11 Lipca 2017, 08:13:59 czas Polski
nie lubię weekendów bo żona zabrania w niedzielę iść ciąć, ogólnie to warsztatoholik, siedział bym tam
i dłubał całe dnie.
Wielu z nas tak ma :D

Cześć!