Forum stolarskie Domidrewno.pl
Maszyny stolarskie => Okleiniarki => Wątek zaczęty przez: damiang w 26 Lipca 2017, 22:43:01 czas Polski
Tytuł:
Optimat 304
Wiadomość wysłana przez:
damiang
w
26 Lipca 2017, 22:43:01 czas Polski
Co sądzicie o okleiniarce Optimat 304? Czy jest to dobry kierunek na pierwszą okleiniarkę?