1
Hyde Park Domidrewno / Odp: Parę pytań od nowicjusza
« dnia: 16 Kwietnia 2018, 00:25:20 czas Polski »
Czym wykończyć blat stołu na którym będą stawiane gorące naczynia, wosk czy bejca + lakier?
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
w jakim celu wykonujemy tą szczelinę w środkowej części (miejsce na klej)? Spokojnie będę używał kleju przeznaczonego do odpowiedniego drewna
.Na stół a w sumie sam blat bo stelaż będzie metalowy, wybrałem drewno jesionowe, wymiary to plus minus 160-170cm na 100cm. Z narzędzi jakie posiadam to tylko piła tarczowa ręczna i szlifierka oscylacyjna plus młotki, wkrętaki itp, i zbytnio nie ma kasy na zakup jakichś dodatkowych narzędzi.
) ale w grę wchodzą pasy transportowe, dało by się nimi odpowiednio mocno ścisnąć blat?
)