1
Przedstaw się na Domidrewno / Cześć i czołem
« dnia: 06 Lipca 2018, 13:31:09 czas Polski »
Mam na imię Tomasz. Mieszkam w bardzo "stolarskim" mieście, Pile.
Na Wasze forum trafiłem przez przypadek, a że zaciekawiły mnie wątki tutaj poruszane, postanowiłem się przyłączyć.
Z poważaniem
Tomasz
Na Wasze forum trafiłem przez przypadek, a że zaciekawiły mnie wątki tutaj poruszane, postanowiłem się przyłączyć.
Z poważaniem
Tomasz