1
Przedstaw się na Domidrewno / Przywitanie
« dnia: 09 Sierpnia 2018, 15:17:56 czas Polski »
Dzień dobry
Stolarzem nie jestem ale od kilku lat we wakacje jakieś drobne prace wykonuję. A to jakiś stołecznej a to ławka lub skrzynia. Przedmioty ozdabiam intarsją.
Forum będzie dla mnie źródłem wiedzy.
Pozdrawiam
Andrzej
Stolarzem nie jestem ale od kilku lat we wakacje jakieś drobne prace wykonuję. A to jakiś stołecznej a to ławka lub skrzynia. Przedmioty ozdabiam intarsją.
Forum będzie dla mnie źródłem wiedzy.
Pozdrawiam
Andrzej